+370 601 38140

Jaudulys prieš ceremoniją, mažytis nerimas ir neapsakomas džiaugsmas, mažylio reakcijos ir jaukūs sveikinantys apkabinimai – tai emocijos, kurias nuotraukos išsaugos tam, kad visada prisimintumėte krikštynų žavesį. Mažos rankutės, siekiančios apkabinti mamą, netvirti pirmieji žingsneliai su tėvelių pagalba ir tos nerūpestingos pirmosios dienos prabėgs labai greitai. Bet taip gera žinoti, jog visa tai galėsite išgyventi vėl ir vėl, vos pradėję versti albumo lapus!

Kaip dirba krikštynų fotografas?

Krikštynų fotosesija prasideda nuo aptarimo ir šiokio tokio planavimo. Krikštynų fotografas išklausys Jūsų norų bei lūkesčių ir pasistengs, kad jie būtų įgyvendinti su kaupu. Taip pat dar prieš šventę drąsiai galite klausti patarimų dėl aprangos, spalvinių akcentų ir kitų smulkmenų.

JŪSŲ IDĖJOS + MŪSŲ IDĖJOS IR PATARIMAI + NUOŠIRDUS BENDRAVIMAS = NUOSTABIOS NUOTRAUKOS!

Pirmieji krikštynų fotosesijos kadrai – jaukios pasiruošimo akimirkos, mažutėliai kūdikio bateliai, angeliški krikšto apdarai, galbūt šelmiška, o gal ir nuostabos kupina mažojo šventės kaltininko šypsena. Toliau veiksmas persikelia į bažnyčią, kurioje vyrauja aplinkos grožis ir tradicijų žavesys, iškilmingumu dvelkiančios apeigos ir, žinoma, tėvelių, krikšto tėvelių ir mažylio nepakartojamos emocijos. Profesionalus fotografas įamžins visas reikšmingas smulkmenas!

Po krikšto ceremonijos – tarsi savaime atsiskirianti antroji dalis. Jai dažniausiai renkamės netoliese bažnyčios esančias gražias erdves, miesto skverą ar jaukia atmosfera dvelkiančias senamiesčio gatveles. Jauna šeima pozuoja drauge arba tiesiog atsipalaiduoja ir atranda smagų žaidimą, kuriuo gali tapti muilo burbulų pūtimas, mėginimas pagauti heliu pripūstus balionus ar pasivaikščiojimas su augintiniu.

Jei pakvietėte daugiau svečių, fotosesiją galima surengti kaip pasivaikščiojimą, kur kiekvienas turės progą nusifotografuoti su jaunuoju šeimos nariu. O galbūt svečiai atnešė dovanų? Vaikai visada jomis džiaugiasi, todėl fiksuojant jų įteikimą geriausios emocijos – garantuotos. Arba įtraukite visus svečius į nuotaikingą balionų pūtimo užsiėmimą ir taip išvengsite pozuotų nuotraukų bei užtikrinsite žaismingą atmosferą, o kaip smagu bus mažiesiems žodžiais net ir sunku apsakyti!

krikštynų fotosesijos akimirkos

Krikštynų fotosesijos planas

Kartu aptarkime tai, ko tikitės, ir surasime geriausią sprendimą. Krikštynų fotografas gali Jums pasiūlyti įvairios trukmės fotosesijas, idėjas ir patarimus. Susitikite su „Fotogidu“ puodeliui kavos ir galėsite peržiūrėti mūsų fotografuotų krikštynų nuotraukas bei pasidalinti mintimis. Galbūt reikės iš anksto pasiruošti, o gal ieškosime natūralumo gamtos prieglobstyje – visi Jūsų norai bus įgyvendinti, o jaudinančius atsiminimus žadinančios nuotraukos džiugins ilgai.

krikštynų detalės