+370 601 38140

Kviečiame savo meilės akimirkas įamžinti priešvestuvinėje fotosesijoje. Kam laukti didžiosios šventės, jei vestuvių fotografas gali įamžinti Jus jau dabar!

Priešvestuvinė fotosesija: kas tai?

Kai tvirtai nusprendėte pasižadėti vienas kitam ir drauge žengti per gyvenimą, įamžinkite savo meilės istoriją. Tai jaukus pasisėdėjimas kavinukėje, kurioje per pirmą pasimatymą gėrėte kavą, prisėdimas ant suoliuko parke, kur ištarėte vienas kitam „myliu“, arba naujų miesto centro kertelių atradimas kartu, susikabinus už rankų.

Priešvestuvinė fotosesija – tarsi treniruotė prieš tikrąją šventę, o kartu ir susipažinimas su fotoaparatu bei fotografu, gražiausių savo pusių atradimas. Ši fotosesija žaisminga ir neįpareigojanti, tačiau kartu padedanti Jums pasiruošti vestuvių fotosesijai, laisviau jaustis prieš objektyvą.

JŪSŲ IDĖJOS + MŪSŲ IDĖJOS IR PATARIMAI + NUOŠIRDUS BENDRAVIMAS = NUOSTABIOS NUOTRAUKOS!

Kam reikalinga priešvestuvinė fotosesija?

  1. Priešvestuvinės fotosesijos nuotraukos vestuvių dieną jau bus paruoštos, todėl galėsite jas iškabinti šventės vietoje ir taip nebyliai papasakoti savo meilės istoriją svečiams.
  2. Pažvelkite į viską kūrybingai – vestuvių fotografas gali fotografuoti taip, kad priešvestuvinės fotosesijos kadrus galėtumėte panaudoti kaip individualius kvietimus.
  3. Priešvestuvinė fotosesija dovanos daug džiugių akimirkų. Pagaminkite fotoatvirukus ir šventės dieną dovanokite svečiams kaip šiltą asmeninį suvenyrą.
  4. Vestuvių nuotraukose jau būsite vyras ir žmona, todėl nepraleiskite progos įamžinti ir nerūpestingo ikivedybinio gyvenimo pabaigos. Tai istorijos, kurią pratęs vestuvių fotosesija pradžia, ne mažiau verta būti prisiminimų skrynelėje!
  5. Vestuvės reikalauja daug pasiruošimo, tačiau ragauti maistą, rinktis gėles ar išmėginti makiažą bei šukuoseną gali būti be galo smagu. Priešvestuvinės fotosesijos metu kaip tik ir galite įamžinti šias nepakartojamas akimirkas!
  6. Žaiskite, kvailiokite ir eksperimentuokite – priešvestuvinė fotosesija yra puikiausia treniruotė prieš vestuves!

 

Kartu aptarsime priešvestuvinės fotosesijos idėjas ir jas realizuosime, atrasime gražiausias ir mieliausias vietas, kursime džiugią ir romantišką atmosferą. Neslėpsime, priešvestuvinė fotosesija bus ne tik treniruote ar repeticija. Turėsite galimybę susipažinti, kaip dirba vestuvių fotografai, o pirmą kartą stojant prieš objektyvą profesionaliai fotosesijai visada juntamas nedidelis jauduliukas. Kartu su „Fotogidas“ Jūs atrasite nuoširdų bendravimą ir įsiklausymą į poreikius, priešvestuvinės fotosesijos metu atrasite pasitikėjimą fotografu, o tai leis didžiosios šventės dieną jaustis ramiai.

„Fotogidas“ patirtis rodo, kad priešvestuvinės fotosesijos – labai skirtingos ir individualios, todėl nenorėdami varžyti jokių planų ir nesiūlome. Rinkitės vakarinį saulėlydį ar ryškią brėkštančią ryto saulę, miesto centrą ar jaukų gamtos prieglobstį užmiestyje, porą valandų ar ištisos dienos fotosesiją su skirtingomis vietomis ir akcentais. Neribokite savo fantazijos ir kartu atrasime fotografijos grožį!