+370 601 38140

Vestuvės – vienintelė ir fotografas Julius už kadronepakartojama šventė, kupina gražiausių emocijų, įkvepiančių tradicijų ir tyriausių jausmų. Tai diena, kai viskas turi būti tiesiog tobula, o vienintelis nerimo ženklas – tai plazdančių drugelių jausmas viduje. Štai tokį darbą kartu mes, vestuvių fotografai, Jums ir siūlome: be jokių rūpesčių, be streso ir nuovargio, su profesionalumu ir dešimtmečio patirtimi, kuri leis nuotraukose įamžinti gražiausias Jūsų šventės akimirkas visoje Lietuvoje ir užsienyje !

Vestuvių fotografas – sudėtinga profesija, kuri reikalauja daug fotografijos žinių, praktikos ir bendravimo įgūdžių. „Fotogidas“ visa tai gali pasiūlyti ir kartu su Jumis atskleisti fotografijos galimybes bei grožį. Kad ir kiek svečių dalyvautų, kaip stipriai bekaitintų saulė ar pliauptų lietus – pažadame puikias nuotraukas.

Kaip dirbame?

JŪSŲ IDĖJOS + MŪSŲ IDĖJOS IR PATARIMAI + NUOŠIRDUS BENDRAVIMAS = NUOSTABIOS NUOTRAUKOS!

Kiekvienas mūsų esame individualus ir originalus, todėl visada skiriame daug dėmesio bendravimui ir susipažinimui, išklausome lūkesčių ir kartu randame geriausius sprendimus. Jaunieji šventės dieną skraido padebesiais, o „Fotogidas“ šį skrajojimą pratęsia perkeldamas į nuotraukas.

Jūsų patogumui siūlome rinktis vieną iš trijų paketų:

laimingi jaunieji

 

Būtiniausias

 1. Fotosesijos aptarimas;
 2. 8 val fotografo darbo (iki vakarinės dalies);
 3. USB laikmena su redaguotomis nuotraukomis (apie 400 vnt.);
 4. Nuotraukų redagavimas ir retušavimas iki 2 mėn.;
 5. Transporto išlaidos.

 

titulinis-vestuviu-fotografas-fotogidas-14

 

Mėgstamiausias

 1. Fotosesijos aptarimas;
 2. 8 val fotografo darbo (iki vakarinės dalies);
 3. USB laikmena su redaguotomis nuotraukomis (apie 400 vnt.);
 4. 60 spausdintų nuotraukų albumas (15x23 cm);
 5. Nuotraukų redagavimas ir retušavimas iki 2 mėn.;
 6. Transporto išlaidos.

 

 

 

titulinis-vestuviu-fotografas-fotogidas-21

Įspūdingiausias

 1. Fotosesijos aptarimas;
 2. 8 val fotografo darbo (iki vakarinės dalies);
 3. USB laikmena su redaguotomis nuotraukomis (apie 400 vnt.);
 4. Prabangi fotoknyga odiniu viršeliu (formatas 30x30 cm; 30 psl.);
 5. Dvi 20x20 cm formato fotoknygos tėveliams, (20 psl)  
 6. Geriausių kadrų fotofilmas;
 7. Nuotraukų redagavimas ir retušavimas iki 2 mėn.;
 8. Transporto išlaidos.

Jeigu planuojate vestuves užsienyje siūlome ypatingus mūsų paslaugų paketus ir kainas. Susisiekite su mumis ir pateiksime mūsų ypatingą pasiūlymą.  Kiekvienas paketas apima tai, kas reikalinga, kad vestuvių fotografas atrastų „bendrą kalbą“ su jaunaisiais ir galėtų kuo tiksliau išpildyti jų lūkesčius. Nuotraukų stilius, fotosesijos idėjos, nuotaiką pabrėžiantys akcentai – aptarsime viską, kad svarbiausią dieną galėtumėte mėgautis ir džiaugtis žaidimu prieš fotoaparato objektyvą.

Jei turite ypatingų pageidavimų – nebijokite sakyti, dirbame lanksčiai ir prisideriname prie visų poreikių, net jei reikėtų pakilti į dangų ar dirbti iki paryčių!

Malonios smulkmenos

Fotoknyga – tai Jūsų asmeninė knyga, į kurią sudėsime visą vestuvių šventės jausmingumą, geriausias emocijas ir jaunųjų šarmą. Tai atsiminimas, kuris niekada nedulkės lentynoje: atsiversite ją niūrų rudens vakarą ir viskas vėl nušvis gražiausiomis spalvomis!

Fotofilmas – puikus nuotraukų ir muzikos derinys. Lengvas ir neįpareigojantis, kurį galėsite žiūrėti daugybę kartų: per vestuvių metines, susitikimus giminės rate, gražiausias šeimos šventes. Čia rasite visas svarbiausias ir gražiausias vedybų akimirkas!