fbpx

Apie mus

Jau 15 metų fiksuojame svarbiausias gyvenimo akimirkas visoje Lietuvoje ir užsienyje . Kasmet semiamės patirties  iš žymiausių užsienio vestuvių fotografų, tad visada žinome aktualiausias vestuvių fotografijos tendencijas. Vestuvių fotografas – ne profesija, mums tai lyg gyvenimo būdas! Laimingi žmonės įkvepia puikiam kadrui, šiuolaikinės mados atspindžiai praturtina klasikinę fotografiją, o nuoširdus rūpestis ir bendravimas leidžia užmegzti ryšį. Prioritetą visada skiriame užsakovui, tačiau ilgametė patirtis ir darbai kalba už save, tad visada būsite ne tik atidžiai išklausyti, bet ir gausite visus patarimus. Kaip vestuvių fotografai dirbame ne jaunavedžiams, o kartu su jais, drauge smagiai leidžiant laiką ir kuriant stebuklą!

Svajonių fotosesija

Keliame sau iššūkį rūpintis savo klientais taip, kad tą vienintelę svarbiausią dieną jokia smulkmena netemdytų nuotaikos. Būsime ne tik vestuvių fotografais, bet ir patarėjais, kurie padės sustyguoti dienos planą, fotosesijos maršrutą, patars dėl visažisto, dekoratorių ir kitų paslaugų. Jūsų vestuvės – vienintelės, nepakartojamos ir unikalios, todėl tikime, kad įamžinę jau daugiau nei 100 švenčių, galime pasidalinti naudingais patarimais, kurie palengvins jums šventės organizavimą.

Mada vyrauja visur, todėl vestuvių fotografai seka fotosesijų tendencijas. Žinia, kad kas madinga ne visada tinka, bet mes žinome, kad kiekviena idėja gali būti pritaikyta individualiai. Jūsų idėjos ir mūsų patarimai, nuoširdus užsidegimas ir profesionali patirtis – visa tai persipina planuojant fotosesiją.

Daug dėmesio skiriame bendravimui, susipažinimui, planavimui, todėl lemtingą dieną atsidūrę prieš fotoobjektyvą jaunavedžiai gali nuoširdžiai džiaugtis, dalintis laime, elgtis natūraliai. Svajonių fotosesija – ne tik puikios nuotraukos, bet ir smagus bei malonus procesas.

Kodėl „Fotogidas“?

Jūs kuriate pasaką, o mes ją fiksuojame nuotraukose. Nuo pirmojo žingsnio šeimyninei priesaikai iki už medų saldesnio pirmojo bučinio, nuo pirmos šampano taurės iki jaudinančio šeimos židinio perdavimo iš tėvų rankų, iki malonaus lengvo atokvėpio nuo šventės šurmulio… Nepraleisime nei vienos akimirkos, nei vienos detalės. Jokių netikėtumų ar nesklandumų, tik profesionalumas, nuoširdumas ir kokybė. Vestuvių fotografas tarsi savotiškas gidas atskleis Jums gražiausias kerteles, nukreips po krintančiais saulės spinduliais, pralinksmins ir parodys atspindį tyvuliuojančiame vandenyje…

Tarsi lengvas pasivaikščiojimas debesimis pralėks šventinės fotosesijos akimirkos, o mes dovanosime Jums galimybę puikiomis nuotraukomis džiaugtis ilgai ir laimingai!

P.S. Jeigu manote, kad mūsų požiūriai į vestuves sutampa, jums tikrai patiks mūsų draugų skiltyje rekomenduojami paslaugų teikėjai. Išbandėme patys ir kitiems drąsiai rekomenduojame.

Atsiliepimai

Ir praejusius kuriam laikui po musu su Vita vestuviu, norime jums abiems labai padekoti uz vestuvine fotosesija. Viskas vyko labai profesionaliai ir sklandziai, esame labai patenkinti jusu nuosirdziu bendravimu, patarimais kaip elgtis pries objektyva ir labai graziomis nuotraukomis. Vestuviu sventes metu ir po jos sulaukeme kitu sveciu komentaru, kad “jusu fotografai buvo labai mandagus, paslaugus ir profesionalus”.
Dar syki aciu uz viska! Sekmes darbuose!
Dekingi,
Julius ir Vita

Julius ir Vita

Labai patenkinti Jusu darbu:) ir albumai grazus , ir portretas ir CD. Saunuoliai!!!:) Dar karta dekojame!!!

Viktorija ir Albert

Sveiki, Juliau ir Aiste, Ačiū Jums už fantastiškas nuotraukas, labai gražią fotoknyga ir nerealiai gražiai padarytą fotofilmuką! Jūsų puiki nuotaika padėjo džiaugtis švente ir atsipalaiduoti. Ačiū Jums dar kartą, Jūs šaunuoliai!!!

Dovilė ir Rytis

Mes irgi buvome vieni iš Juliaus klientų. Kadangi nuotraukas gavau neseniai – tai emocijos dar visai šviežios. Bendravimas – labai profesionalus. Nuotraukos – labai gražios meniškos, sutvarkytos, pagautas cinkelis, akimirkos nuotaika. Man patiko jas gauti fotoalbume, nes dabar daugelis fotografų nesivargina tai daryti, nors tai tik pliusas fotografui. Fotofilmas – buvau sujaudinta, palietė kiekvieno širdį, vadinasi tikslą pasiekėm. Nuotraukos tiesiog susigyveno su daina, atrodė, kad žmonės nuotraukose galvojo apie dainos žodžius. Nepakartojama.

Laima ir Arnas

Labai dekoju fotogidui uz nuostabias nuotraukas :) Mes labai patenkinti Jusu darbu, butinai kviesime Jus ir kitom progom :)

Marija Kaminskienė

Nuotraukos – tai išgyventų jausmų atspindys, bežiūrint nuotraukas vėl ir vėl gryžti į tos dienos įvykius. Labai dėkojame už šiltas, profesionalias nuotraukas fotogido komandai Juliui ir Aistei, mūsų šventė buvo įamžinta tobulai.

Jurgita, Valdas

Mūsų žiemos fotosesija buvo nepakartojama:)tiesiog tikra žiemos pasaka:)o rezultatai super!!!! AČIŪ FOTOGIDUI:)

Inga ir Aleksandras

Dėkojame už neikyrų buvimą šalia, spalvotai ir juodai- baltą profesionalų žvilgsnį, originalumą ir kūrybiškumą, bei šaltą žiemos metą įamžintas šilčiausias mūsų gražios šventės akimirkas.

Justina ir Vladislavas

Esate nuostabi komanda, labai džiaugiamės, kad šią mums itin svarbią dieną mes buvome pasirinkėM kaip tik jus. Tikimės, kad ateityje dar pabendrausime :) Nuoširdžiausiai linkime jums sėkmės profesiniame ir jūsų asmeniame gyvenime :)

Pagarbiai, Agnė ir Kęstutis

Jūs nuostabūs! Vis dar negalime atsidžiaugti Jūsų darbu. Neabejojame, kad pasirinkdami Jus, neapsirikome. Mums įsimintinos dienos įamžinimas atliktas tobulai. Nuoširdžiai Jums dėkojame.

Pagarbiai, Justina ir Ainis

Viskas laaabai gražu!:) Dėkojam uz rezultatą ir malonų bendravimą per vestuves. Jūs patikote ne tik mums, bet ir visam pulkui, svečiams. Jei kas ateityje pasiteiraus gero fotografo ar operatoriaus, tikrai žinosim ką rekomenduoti:) Sekmes darbuose, vyrai!

Donatas ir Gintarė Glušauskai

Sveiki, Juliau ir Aiste, Net nesitikejome, kad tokia lyjancia diena, galesite padaryti tokias nuostabias nuotraukas. Toks oras buvo tikrai labai didelis issukis, o Jus su tuo taip linksmai ir graziai susitvarkete, nuotraukose lietaus kaip nebuta. :) visi kadrai tokie linksmi ir silti, ju tiek daug, bet jau baigiu visus atmintinai ismokt, nes negaliu neziureti :) Mes labai dziaugemes, kad savo vestuviu nuotraukas galejome patiketi Jums. Jusu komanda musu rate tapo nepakeiciama. Esame labai dekingi, uz Jusu darba, bendravima ir idetas pastangas, kad musu nuotraukos taptu nuostabios.

Su pagarba, Sandra ir Karolis

Šaunioji FOTOGIDO komanda, Nuoširdžiai norime Jums padėkoti už be galo nuoširdų, labai profesionalų ir rezultatais džiuginantį darbą. Džiaugiamės, kad svarbiausios mums dienos akimirkas patikėjome įamžinti Jums. Ačiū!

Aurelija ir Rimvydas

Bažnyčioje buvo tamsu, lauke- šlapdriba ir lietus, bet fotografo Juliaus įamžintos dukrytės krikštynos gražios, šiltos ir šviesios.

Ačiū Jums labai! Nuoširdžiai Monika

Prie progos ir paliaupsinsiu FOTOGIDO fotografą Julių.Noriu padėkoti už nuostabias fotografijas! Ir dovanėles prie jų :) Jos visos tokios tokios labai gražios ir šventė tą dieną! :) Buvo labai malonu su tavimi bendradarbiauti. :) Tikrai rekomenduosim draugams. :)

Daiva Pociūnienė

Nuostabios nuotraukos, neziurint i taip kad lijo taip stipriai visa diena. Dekojame uz si \”slapia\”, bet grazaus rezutato, darba.

Lina ir Andrius

Nuosirdziai norime Jums padekoti uz nuostabu darba,uz profesionalias nuotraukas kuriuos dziugina aki. Didelis didelis ACIU Jusu komandai.

Pagarbiai Anna ir Kirilas

Bet jus tikrai patys geriausi!!!

Severina Satkauskaite

Vestuvės – dviejų žmonių šventė, kai visos šios dienos akimirkos ir net menkiausios detalės privalo būti įamžintos. Esam be galo laimingi, kad jau šimtąjį kartą peržiūrint savo vestuvines nuotraukas bei fotofilmą, vis dar po kūną bėgioja šiurpuliukai. Ir to niekada nesuvaidinsi, nieko neapgausi, nes tai yra taip tikra… Dėkojame Fotogidui už nuoširdų bendravimą, nepavargstančias šypsenas, beprotiškas idėjas, originalumą ir linkime, kad visi Jūsų klientai būtų tokie patenkinti, kaip ir mes. Ačiū, Jūs nerealūs !!!

Aurelija ir Mantas

Labai noriu padekoti FOTOGIDO kolektyvui uz taip profesionaliai sustabdytas graziausios sventes akimirkas. Nors dareme kuklias vestuves ir fotosesija truko neilgai, bet rezultatas mus labai nudziugino, nesitikejome gauti tiek daug graziu, skirtingu nuotrauku. Abu su vyru, nemegstame pozuoti, todel nesitikejau kad fotografavimas bus toks lengvas, linksmas, siltas bendravimas.

Rita Žogelė

Sveiki, Noretume padekoti uz suteiktas foto paslaugas. Gavome nuotraukas gana greitai ir dziaugiames rezultatu, kurio ir tykejomes is Fotogido komandos. Malonus bendravimas ir profesionalios nuotraukos! Aciu Jums!

Jolanta ir Ramunas

Norime padėkote už nuostabias nuotraukas, kurios tokios natūralios, nuoširdžios, užfiksuotos visos svarbiausios akimirkos.Džiugu jog šventės metu nebuvome priversti tik pozuoti prieš kameras, viskas vyko natūraliai, pagaunant kiekvieną natūralią džiaugsmo akimirką, tikrai didžiulis ačiū Juliui ir Jonui!!!!

Laura ir Tomas

Gerb. Juliau ir Aiste, Pagaliau (beveik) atsiziurejus savo vestuviu nuotraukas, galime pasakyti ka galvojame apie jus ir jusu darbus. Esame tikrai labai laimingi, kad pasirinkome Jus iamzinti savo didziausia svente gyvenime. Profesionalus fotografai jus zinote ka darote ir savo darba atliekate tikrai puikiai. Nuotraukas gavome ko gero net greiciau negu tikejomes (visgi vestuves buvo paciame sezono ikarstyje, tai jums darbo daug) ir jos tikrai nuostabios. Visi draugai giria nuotraukas ir fotografus, gali but kad neuzilgo isgirsite ir is musu kolegos, kuris kitu metu rugpjuti taip pat planuoja savo svente ir jau klause jusu kontaktu :) Pats didziausias ACIU jums!

Rasa ir Kris

Vakar mus sekmingai pasieke Jusu siuntinys. Labai dekojame uz malonia dovanele :) Jusu darbu esame labai patenkinti tiek video tiek foto ir fotofilmas pateisino musu lukescius.Dar karta labai dekojame uz nuostabias nuotraukas ir filma! Tikiuosi ateitije dar bus progu pasinaudoti Jusu paslaugomis!:)

Roberta ir Ivanas

Juliau ir Aiste, ačiū Jums už nuostabų įamžinimą, mūsų ypatingos dienos! Tikėjom, kad bus gražu, bei tai tiesiog įspūdinga! Esam labai dėkingi! Ačiū!

Ania ir Vitalij

Vestuvių diena praleista su Jūsų komanda pralėkė kaip viena akimirka, bendravimas su Jumis buvo toks šiltas, tarsi su seniai pažįstamais draugais, o tai leido atsipalaiduoti ir mėgautis savo švente. Akivaizdu, kad darbas Jums yra malonumas, o ne tiesiog darbas. O Jūsų darbo rezultatai pranoko visus mūsų lūkesčius. Sakome Jums nuoširdų AČIŪ :)

Neringa ir Paulius

Sveiki Juliau ir Aiste, kaip sakoma geriau vėliau nei niekada :) Norime Jums be galo padėkoti už nuostabias, mūsų gražiausios šventės, nuotraukas. Mes esame sužavėti ir sujaudinti puikaus darbo, nuostabių nuotraukų, paprasto bendravimo. Ačiū už idėjas, už pasiūlymus, už nerealią atmosferą fotosesijos metu. Mes niekada nemanėme, kad fotografuotis gali būti taip smagu ir paprasta, nes niekada nesame niekam pozavę ar dalyvavę fotosesijose, tačiau nuotraukose atrodėme tokie laimingi ir natūralūs, kad abejingų, Jūsų puikiu darbu, sugebėjimu “pagauti” akimirką, nebuvo. Didelis AČIŪ Jums, ir nesakome viso gero, sakome iki susimatymo krikštynose :) Sėkmės

Eglė ir Tomas

Norime Jums padėkoti už patarimus, įdomias idėjas, gerą nuotaiką bei nuoširdų bendravimą, tai padėjo atsipalaiduoti foto sesijos metu. Nuotraukos, kaip ir tikėjomės, labai gražios. Taip pat, ačiū už dovanėles, buvome maloniai nustebinti.

Virginija ir Povilas

Juliau ir Aiste, kaskart atsivertę nuotraukas, vis ruošėmės parašyti Jums, taigi pagaliau prisiruošėme :) Nuotraukos nuostabios! Esame labai patenkinti pasirinkę Jus ir norime labai labai padėkoti už puikias nuotraukas ir fotofilmą, draugiškumą, malonų bendravimą, idėjas… Aistei už prisiūtą sagutę, kuri iškrito iš suknelės, Jums abiems už kavą, įduotą pro limuzino langą, kuri buvo skaniausia gyvenime :) Jūs labai patikote ir mums, ir visiems svečiams, kurie liko sužavėti visomis nuotraukomis ir Jūsų bendravimu. Taip pat norime padėkoti už gražų nuotraukų albumą, labai gražiai paruoštus nuotraukų diskus ir dovanėles. Nieko geriau savo vestuvių dieną negalėjome įsivaizduoti. Linkime Jums sėkmės, kūrybinės laisvės ir tikrai Jūsų nepamiršime per krikštynas :) AČIŪ!

Algirdas ir Vaida

Sveiki, norime pasakyti didelį ačiū už nuostabų jūsų darbą. Viskuo esame labai patenkinti. Visiškai nesigailime savo šventei pasirinkę jus. Taip pat buvome labai nustebinti labai originalia jūsų dovana mums :) Esate šaunuoliai ir tikrai galima rodyti visas nuotraukas visiems, nes jos visos nuostabios :) Filmas taip pat labai patiko. Visos akimirkos atgijo iš naujo :) Drąsiai galime jus rekomenduoti ir kitiems, nes darbą labai puikiai išmanote. Ačiū Ačiū ;)

Lina ir Evaldas

Esam labai patenkinti Jusu ir Aistes darbu, pranokot musu lukescius. Nuotraukas gyre ir draugai, ir tevai. Labai patiko ir fotofilmas – graziai atspindejo vestuviu nuotaika. Be dvejoniu rekomenduotumeme Jus kitiems, esat nuosirdus, lankstus kainos atzvilgiu ir puikiai ismanot savo darba. Labai pradziugino raktu pakabutis su musu nuotrauka – smulkmena, bet labai netiketa ir miela :) Aciu Jums labai!

Viktorija ir Viktoras

Vestuvių rytą ir visą dieną apie nieką nereikia galvoti- TAIP NEBŪNA. Bet negalvoti apie fotografų darbą ir apie tai ar kokybiškas ir geras nuotraukas tu gausi, GALIMA. Mes su vyru norime padėkoti už „FOTOGIDAS“ komandos darbą. Juliau ir Aiste labai jums ačiū, kad TĄ dieną buvot su mumis- palaikėt mus ir nedirginot mūsų :) Nuotraukose matosi mūsų jausmai, išgyvenimai ir mūsų laimė. Gyvenime tikrai bus dar ne viena proga su jumis susitikti… AČIŪ

Edita ir Norbertas

Juliau ir Aiste, norime Jums padėkoti už šiltą bendravimą, patarimus, sugebėjimą suprasti mūsų norus ir profesionaliai atliktą darbą. O nuotraukos tiesiog nuostabios. Jose jaučiamas ir džiaugsmas, ir jaudulys, ir nerimas… Ir viskas taip natūralu ir tikra, kad net po kiek laiko peržiūrėjus nuotraukas, atgyja visos vestuvių dieną, patirtos emocijos. Labai džiaugiamės, kad būtent Jūs įamžinote mūsų vestuvių dienos akimirkas! Dar kartelį tariame Jums didžiulį AČIŪ!!!

Birutė ir Tomas

Esame labai laimingi, kad bežiūrint Jūsų darytas, fantastiškas nuotraukas, galime bet kurią minutę sugrįžti į tą nepakartojamą dieną. Norime Jums abiems padėkoti už: gerą nuotaiką, paprastumą, šilumą, natūralumą, už tai, kad pozavimas buvo ne darbas, o malonumas! Sėkmės Jums visame kame!

Viktorija ir Tomas

Praėjo tik kelios dienos, o visas iki vienos nuotraukas jau peržiūrėjom dešimtis kartų. Labai dėkojam Jums už visas tas valandas, kurias atidavėt mums, mūsų šventei. Tikėjomės, tik vestuvinių nuotraukų, o gavome daug daugiau – šiltą bendravimą susitikimų metu, profesionalumą, nuoširdžias pastangas, kad mūsų šventės nuotraukos būtų dar gražesnės. Esam tikri, kad susitiksime dar ne kartą. Ačiū už viską.

Agnė ir Saulius

Noreciau padekoti nuostabiai Fotogido komandai uz profesionaliai atlikta darba. Tai buvo kazkas nepaprasta, nuosirdu ir tikra :) Negaliu atsiziureti kokios nepakartojamos nuotraukos, filmuota medziaga… Begalo dziaugiames pasirinke butent JUS!!!! Linkiu Jums islikti tokiems pat nuosirdiems, mylintiems savo darba, originaliems ir nepakartojamiems – tai JUSU vizitine kortele! :) Jusu deka musu svente virto tikra pasaka, kurios niekada nepamirsime! Esame tikri,kad susitiksime dar ne karta! ACIU!!! TUKSTANCIUS KARTUS ACIU!!! :)

Inga ir Paulius

Labai norim padėkoti visai FOTOGIDO komandai. Praėjo jau nemažai laiko, bet dar iki šiol negalim atsidžiaugti nuotraukom, filmuota medžiaga. Jūs nuostabus. Ačiū už visus patarimus, ačiū kad tą nuostabią mum dieną buvot kartu ! Tikėjomes daug mažiau, o gavom daug daugiau, jus tikri profesionalai. Labai nuoširdus, šilti žmonės. Jūsų dėka šios šventės nepamiršim niekada!!! Taip pat ačiū už dovanėlės, labai nustebinot. DAR KARTELĮ AČIŪŪŪŪŪ !!!

Diana ir Ernestas

Norime padėkoti šauniai FOTOGIDAS.lt komandai už nuoširdų darbą mūsų vestuvėse. Jūs buvote ne tik nuostabūs fotografai, bet kartu ir psichologai, geros nuotaikos nešėjai visą dieną. Iškilus net menkiausiai nemaloniai smulkmenai mes negalejome nesišypsoti! Atsižvelgėte į visus mūsų pageidavimus, sugebėjote juos išpildyti 110% procentų. Tariame nuoširdų Ačiū Jums ir tikimės iki pasimatymo kituose svarbiuose mūsų ŠEIMOS gyvenimo įvykiuose :) Jūs nuostabūs.

Rūta ir Martynas

Sveiki Mielieji norime Jums padėkoti, kad mums svarbią gyvenime dieną buvote kartu su mumis. Ačiū Jums už nuoširdumą, šypsenas, šiltą bendravimą, bei labai gražias, kokybiškas ir nuostabias vestuvių nuotraukas ( bei dovanas ). Žiūrint nuotraukas sugrįžta visa šventinė nuotaika kaip ir tą dieną Jūs šaunuoliai. Nesamoke Jums Ate , o kaip sakėme Iki Krikštynų ;)

Erika ir Martynas Žilinskai

Nuoširdžiausiai norime padėkoti už viską. Ir tikrai ne tik už visus lūkesčius pateisinusias nuotraukas, kuriose įamžintos gražiausios mūsų šventės akimirkos bei puikiai perteiktos šilčiausios emocijos, bet ir už nuoširdų bendravimą, tikrumą, šypsenas, palaikymą, patarimus bei profesionalumą. Sakome patį didžiausią AČIŪ ir jokiu būdu neatsisveikiname, o sakome iki pasimatymo!!!

Rasa ir Andrius

Norime ištarti didelį, didelį AČIŪ!!! Mūsų diena kartu su jumis buvo nepakartojama, nuotraukos nuostabios. Praėjo jau pora mėnesių po vestuvių, bet mes vis dar euforijoje. Negalim atsidžiaugti jūsų darbais. Jūs tikri profesionalai, AČIŪ už patarimus, nuoširdžias šypsenas, suteiktas emocijas ir palaikymą ir žinoma už nepakartojamas nuotraukas ir video. Muzika video nereali, tiesiai į dešimtuką. Mums pozuoti prieš jūsų foto objektyvus buvo vienas malonumas, nes mes jautėmės su jumis, kaip su draugais. Ačiū už dovanas:) Kaip ir sakėme, pasimatysime per krikštynas, o gal ir anksčiau …. Ačiū Jums, Jūs nuostabus ir nepakartojami:)

Ramunė ir Paulius

Didžiulė padėka Fotogidas.lt komandai. Nuoširdžiai dėkojame už tokį puikų darbą ir jo rezultatus! Ačiū už Jūsų nuoširdumą, draugiškumą ir profesionalumą. Esate begalo šilti ir puikų humoro jausmą turintys žmonės. Jūsų fantastiška komanda patikote ne tik mums, bet ir visam mūsų pulkui, svečiams. Jus esate NUOSTABUS! Linkime Jums kuo didžiausios sėkmės! Iki pasimatymo :)

Renata ir Tomas

Juliau ir Aiste, esame labai patenkinti Jūsų darbu. Nuotraukos fantastiškos! Labai Jums ačiū, kad įamžinot tiek gražių akimirkų mūsų vestuvėse. Daug netikėtų nuotraukų, net neįtarėme, kad tuo momentų mus fotografavote. Nuotraukos nuostabios, įamžinot emocijas, spindėsį akyse (labai natūralios). Dirbti su Jumis buvo vienas malonumas. Jūs ne tik talentigi ir profesonalus fotografai, bet ir begalo draugiški ir šilti žmones. (nuo pat susispažinimo bendravimas vyko itin sklandžiai, draugiškai, šiltai). Linkime niekada neprarasti kūrybinės ugnelės ir tos didžiulės meilės fotografijai:)

Rita ir Marius

Esame labai dėkingi už nuostabų mūsų gražiausios ir įsimintiniausios dienos įamžinimą. Kiekvieną kartą verčiant nuotraukų albumą atgimsta visi prisiminimai – lyg būtų buvę vakar. Jūsų kūrybiškumo dėka mūsų šventės nuotraukos tikrai labai smagios ir įsimintinos :) Ačiū už jūsų rūpestingą darbą…

Lorita ir Laimis

Nuosirdziai dekojame Fotogidas komandai uz begalo grazias ir kokybiskas musu svarbiausios sventes nuotraukas. Esate labai linksmi, paprasti, nuosirdus zmogeliukai, su jumis dirbti buvo tikrai malonu. Esame begalo patenkinti nuotraukomis, jose atsispindi musu linksmos nuotaikos, jausmai, dziaugsmas, visos emocijos kurias isgyvenome svarbiausia savo gyvenimo diena. Su jumis mes jautemes labai gerai, atsipalaidave, niekuo nesirupinome, viska atlikote jus, mums liko tiktai megautis savo svente ir linksmintis su visu savo smagiu buriu. Dekojame, kad buvote kartu su mumis ir profesionaliai sia diena iamzinote. Esame tikri, kad dar susitiksime su jumis kitose svarbiose mums sventese. Jus esate nuostabus.
Linkime jums kuo didziausios sekmes.

Ingrida ir Ervinas

Norėjome padėkoti Aistei ir Juliui ne tik už gražias, kokybiškas nuotraukas, kurias jie sugebėjo padaryti prisitaikydami prie uždarų patalpų ir nedėkingo apšvietimo, bet ir už puikią nuotaiką. Už tai kad buvo lengva jums pozuoti, nes tereikėjo vykdyti jūsų nurodymus, o greitai gavus nuotraukas džiaugtis ir stebėtis puikiu rezultatu.
Ruošiantis vestuvėms iškyla daug klausimų susijusių su paslaugų pirkimu. Tiems kam reikalinga profesionali ir patikima komanda Juliaus ir Aistės paslaugas nuoširdžiai rekomenduojame. Jie turėdami patirties dar susitikimo metu prieš šventę atsakė daug klausimų, davė gerų, tinkamų mūsų situacijai patarimų, kaip pasiruošti, kad fotosesija išeitų sklandi.
Ačiū jums ir sėkmės darbuose!

Živilė ir Dalius

Juliau, esame Jums dėkingi už mūsų dienos nepriekaištingą įamžinimą. Jūsų darbas, atsidavimas paliko gerą įspūdį mums ir mūsų svečiams. Visiška tiesa, kad kai žmogus dievina savo darbą – rezutatai būna ypatingi. Džiaugiamės, kad pavyko rasti Jus, esate ne tik profesionalus fotografas, bet ir puikus, rūpestingas, šiltas žmogus, kuris leido mums atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis švente. Širdingai dėkojame!

Darius ir Deimantė

Nuoširdus ačiū už mūsų pasakos įamžinimą. Esame labai patenkinti rezultatu. Nuotraukos puikiai perteikia tos dienos nuotaikas ir emocijas…. Šventės dieną buvo nežmoniškas karštis, tačiau tiek iš Aistės, tiek iš Juliaus veidų nedingo nuoširdi šypsena. Fotografavimasis nevirto darbu, kaip dažnai pasitaiko, o buvo smagi atrakcija. Su jais jautėmės kaip su senais draugais ir nebuvo nė lašelio įtampos. Ačiū už puikų darbą!!! Džiaugiamės atradę mūsų šeimos fotografus :)

Vilma ir Paulius

Norėčiau Jums nuoširdžiai padėkoti už bendradarbiavimą, gražias nuotraukas ir prisiminimus, kurie išliks su mumis visą likusį gyvenimą. Mums patiko ir fotoknyga – džiaugiuosi, kad ją užsisakiau :) esame Jums labai dėkingi už tai, kad prisidėjote prie mūsų šeimos šventės organizavimo! Linkėdami Jums sėkmės.

Tatjana ir Viktor

Mūsų vestuvių fotografo paieškos prasidėjo, tikriausiai kaip ir visiems – interneto platybėse. Informacijos ir pasiūlos daug, bet juk norisi geriausio. Dar šiandien dėkojame likimui, kad mūsų keliai susikirto būtent su Aiste ir Julium! Jau susipažinimo metu buvo aišku, kad tikrai neprašovėm. Visų pirma sakom AČIŪ už visus patarimus prieš vestuves, nes kai tai darai pirmą ir paskutinį kartą apie viską apgalvoti sunku – o čia pasitaikėt Jūs su savo nuoširdžiais ir taikliais patarimais ko reikia ir ko vengti. AČIŪ už atmosferą fotosesijos ir laisvu metu, keliems žmonėms įtikti nėra sunku, bet penkiasdešimčiai svečių – tikrai iššūkis. Beveik kiekvienas svečias apie Jus turėjo ką pasakyti po šventės, ar per nuotraukų peržiūrą, klausinėjo ar Jūs mūsų draugai. AČIŪ už Jūsų dovaną, už nuotraukų įvairiapusiškumą, ką padaryti tikrai nebuvo lengva, žinant, kad mes ne patys didžiausi objektyvo mylėtojai. Žinome tikrai, kad susitiksim dar ne kartą! Dar kartą AČIŪ, kad esat ir savo paprastumu, bei profesionalumu leidžiat mėgautis svarbiausia diena gyvenime!

Ema ir Vytautas

Nuoširdžiai dėkojame Fotogidas.lt komandai už kokybiškas, gražias, fantastiškas nuotraukas ir už nuoširdų bendradarbiavimą. Jūs begalo draugiški, linksmi, šilti, humoro jausmą turintys žmonės. Jūsų bendravimas patiko ne tik mums, bet ir mūsų svečiams. Jie taip pat buvo sužavėti jūsų nuotaika, bendravimu ir aktyvumu. Labai stengiatės užfiksuoti kiekvieną šventės akimirką, tai atsispindėjo ir nuotraukose. Esame labai patenkinti Jūsų darbu, jūsų komanda galiu drąsiai pavadinti, kad esate talentingi ir profesionalūs fotografai. Mes esame begalo Laimingi, kad Jus atradome. Linkime Jums ir toliau stebinti žmones savo profesionalumu, kūrybiškumu, draugiškumu. Visakeriopos Sėkmės :)

Ieva ir Evaldas

Norėjome padekoti Fotogidas.lt komandai už niostabų darbą svarbiausią mūsų dieną. Mes ir mūsų svečiai liko sužavėti jūsų paprastu bendravimu ir atsidavimu darbui.Nebeliko jaudulio ir baimes prieš objektyvą☺Nors ta pavasario diena nebuvo tokia šilta ir saulėta, sukūrėte tikrą pavasarį mūsų širdyse ir nuotraukuose.Nuotraukos tiesiog nuostabios,Jūs tikri profesionalai☺Labai džiaugiames, kad atradome Jūs ir tai tikrai ne paskutinis susitikimas?Linkime sekmės darbuose ir iki susitikimo.

Elena

Puikus, kantrus, profesionalus bei idėjų turintis savo srities žinovas. Džiaugiamės pasirinkę būtent jį, patiko galutinis rezultatas bei kainos ir kokybės santykis.

Živilė ir Marius

Pirmą kartą teko pozuoti prieš fotoobjektyvą tiek man, tiek vyrui Hosam, bet fotografo profesionalumas, šiltumas ir supratingumas tai padarė malonią dienos pramogą, pulkui patiko idėjos ir bendravimas, lengvumas, jokios arogancijos, labai patenkinti darbo galutiniu produktu, nuotraukos viena už kitą gražesnės, tikrai esant progai rinktumėmės tą patį fotografą

Evelina ir Hosam