fbpx

Vestuvės užsienyje

Vestuvės užsienyje visada puiki idėja. „Fotogidas“ vestuvių fotografas mielai prisidės prie Jūsų šventės įamžinimo bet kuriame pasaulio kampelyje. Dešimtį metų viršijanti darbo patirtis ir bendradarbiavimas su užsienio vestuvių fotografais bei daugybės laimingų jaunavedžių porų įvertinimas patvirtina, kad kartu atskleisime gražiausias Jūsų šventės akimirkas.

Ką siūlome keliantiems vestuves užsienyje?

JŪSŲ IDĖJOS + MŪSŲ IDĖJOS IR PATARIMAI + NUOŠIRDUS BENDRAVIMAS = NUOSTABIOS NUOTRAUKOS!

Vestuvės užsienyje iškelia daugiau klausimų dėl fotografijos. Su „Fotogidu“ galėsite iš anksto suderinti dienos scenarijų, pageidaujamą nuotraukų stilistiką ir kitas detales. Patarsime, kaip suplanuoti fotosesiją taip, kad svarbiąją dieną beliktų mėgautis procesu. Užsienyje dirba daugybė puikių fotografų, tačiau įvairūs niuansai dažnai sukelia papildomo streso. Su „Fotogidu“ galite viso to išvengti: susipažinsime ir viską detaliai aptarsime Lietuvoje, todėl vietos improvizacijai liks tik tiek, kiek norėsite, ir nė trupučio daugiau. Su „Fotogidu“ Jums nereikės jaudintis dėl kalbos barjero ar nesusikalbėjimo, darbo atlikimo terminų ir nematytos sutarties. Tikime, kad vestuvės užsienyje yra puikus nuotykis ir norime prisidėti prie sklandaus jo įgyvendinimo.

Jaunavedžiams, švenčiantiems vestuves užsienyje, siūlome visą spektrą paslaugų, taip pat galite rinktis ir iš standartinių paslaugų paketų.

Vestuvės užsienyje: atsiliepimai

gražios vestuvių nuotraukos

Kaip vestuvių fotografas susitinku su būsimais jaunavedžiais, o taip pat ir su poromis, norinčiomis atnaujinti įžadus. Poros mėgsta tokiomis progomis prisiminti vestuves ir pasidalinti įspūdžiais, o apie vestuves užsienyje tenka girdėti tik teigiamus atsiliepimus. Puikios emocijos, atsiminimai ir nuostabūs vaizdai – vestuves užsienyje atšokusios poros neabejoja, kad antrą kartą nekeistų savo pasirinkimo.

Vestuves užsienyje 2015-aisiais fotografavau ir aš. Tai buvo įspūdinga šventė Maljorkoje, kurioje, kaip teigiama, yra daugiausiai saulėtų dienų metuose. Nuotaikinga ir išradinga pora, puikūs salos peizažai ir nuostabūs įspūdžiai – tai buvo būtent tokios vestuves, kokios ir įsivaizduoju turi būti vestuvės užsienyje.

Kaip fotografas dažnai girdžiu įvairių klausimą ir patarimų prašymų. Keliantys vestuves užsienyje kainos teiraujasi dažnai, tačiau taip pat dažnai turi ir neteisingus stereotipus. Santuoka užsienyje kartu su sumaniais organizatoriais kainuos tiek, kiek norite, o aplinką nuotraukoms gausite nuostabią. Vestuves užsienyje Supermama forume, kuris vienas populiariausių Lietuvoje, aptaria daugybė nuotakų ir visos jos sutaria, kad tai nedidelė avantiūra, o kartu ir smagus nuotykis, kurį kiekviena pora gali sau padovanoti.

D.U.K. apie vestuves užsienyje

1. Vestuves užsienyje: kaina, kurią mokate vestuvių fotografui Kviesdami fotografuoti profesionalą iš Lietuvos visada tik išlošite – bus paprasčiau ir lengviau susitarti, dirbti kartu ir susikurti tokį fotoalbumą, kokio trokštate. Svarbu žinoti, kad fotografavimas užsienyje nedidina paslaugos kainos – taikomi tie patys įkainiai. Kelionės išlaidos ir apgyvendinimas yra fotografo ir jaunavedžių susitarimo reikalas, o jei sugalvojote unikalią temą, netradicinę vietą ar panašiai, galite fotografą taip sudominti, kad jis netgi padarys Jums nuolaidą.

2. Kodėl verta kviestis fotografą iš Lietuvos? Vestuvių fotografą iš Lietuvos kviesti į vestuves užsienyje verta dėl kultūros supratimo, galimybės susipažinti dar prieš fotosesiją ir pamatyti detalius vestuvių albumus. Bendraudami su fotografu iš užsienio naudositės kompiuterio pagalba, todėl fotografas pateiks tik geriausias nuotraukas, o visą vienų vestuvių albumą pamatyti renkantis vestuvių fotografą yra labai svarbu.

3. Vestuvės užsienyje – užsienietis ir fotografas? Vestuvių fotografo paslaugos užsienyje teikiamos visiškai taip pat kaip ir Lietuvoje. Vis dėlto kartais sudėtinga susitarti dėl kalbos barjero – net jei puikiai mokate anglų, prancūzų ar kitų užsienio kalbą, negalite būti tikri, kad ją taip pat puikiai mokės ir vietinis fotografas. Be to, kalbos barjerai visada apsunkina subtilių smulkmenų, pavyzdžiui, nuotraukų stiliaus nupasakojimą. Su „Fotogidu“ viskas bus aišku ir paprasta.

4. Kuo naudinga priešvestuvinė fotosesija? Vestuvių fotografą iš Lietuvos visada galite „išbandyti“ priešvestuvinėje (love story) fotosesijoje. Tai leis išvaikyti net menkiausias abejones ir švenčiant vestuves užsienyje visiškai pasitikėti vestuvių fotografu, kurį pasirinkote.

5. Ar fotografas žinos vietovę? Daug patirties turintis vestuvių fotografas visada padės išsisukti iš įvairiausių situacijų ir atrasti gražiausias vietas. Tai žmogus, kuris bus arčiausiai Jūsų visos šventės metu, todėl turi tikti ir kaip asmenybė. Fotografą iš Lietuvos galite pažinti susitikimo metu, „Fotogidas“ visada susitinka su sužadėtiniais aptarti būsimas vestuves prie arbatos puodelio. Jums nereikia baimintis, kad iš Lietuvos dirbti pakviestas fotografas nepažinos vietovės. „Fotogidas“ dirba profesionaliai ir visada atlieka namų darbus, pritaiko fototechniką ir pasiruošia netikėtumams. Galite būti tikri, kad nepakartojamos vestuvės užsienyje bus įamžintos tinkamai.

6. Pigios vestuvės užsienyje – įmanomos? Atsakyti vienareikšmiškai – sudėtinga, nes tai, kas brangu vienai porai, nebūtinai yra finansine riba kitai ir atvirkščiai. Iš tikrųjų vestuvių kainos Lietuvoje ir populiariose šalyse yra labai panašios. Pavyzdžiui, vestuves Italijoje ar Ispanijoje iškelti gali kainuoti netgi pigiau, o štai vestuves Maldyvuose atšokti kainuos brangiau, nebent pasirinktumėte šventę tik dviems arba švęstumėte mažoje kompanijoje. Vis dėlto skaičiuojant išlaidas vienam svečiui, kainos yra labai panašios, todėl apribojimai nėra tokie griežti, kaip įsivaizduojate – vestuves Graikijoje, Santorini ar kitose populiariose vietose galite švęsti taip pat pigiai, kaip ir Lietuvoje.

7. Vestuvės užsienyje – šventė dviems? Atsisakyti svečių, giminių suvažiavimo ir didelės puotos visa tai išmainant į vestuves užsienyje dviese – vis dažnesnis modernių porų pasirinkimas. Tai laisvės suteikimas sau, galimybė pabėgti nuo rutinos ir daugybės organizacinių rūpesčių. Galbūt tai truputį savanaudiška, tačiau kaip smagu!

vestuvės maljorkoje

8. Santuoka užsienyje galioja ir Lietuvoje? Santuokos registravimas užsienyje yra galimas tuomet, kai vienas iš sutuoktinių yra tos šalies pilietis. Kitais atvejais galima registruoti bažnytinę santuoką, tačiau civilinę teks įforminti savoje šalyje. Tačiau tai nėra kliūtis puikiai šventei – užsienyje rengiamos vadinamos simbolinės ceremonijos, kuriose jaunavedžiai išgyvena jautrias ir romantiškas akimirkas, juk santuoka užsienyje nėra vien dokumentai.

9. Santuoka užsienyje: dokumentai, kurių reikės Santuokai užsienyje sudaryti reikalingi dokumentai, priklausomai nuo šalies, turi būti parengiami iš anksto. Jei vestuves užsienyje ketinate kelti ne Europos Sąjungos šalyje, reikės pasirūpinti ir dokumentų legalizavimu. Bažnytinei santuokai sudaryti taip pat reikalingi dokumentai iš vietinės bažnyčios, išklausyti jaunavedžių kursai – apie visa tai nepamirškite pasiteirauti kunigo.

Daugiau apie vestuves užsienyje galite paskaityti mūsų blog`o straipsnyje.