fbpx

Vestuvės užsienyje – ar verta?

Šiuo metu Lietuvoje sudaroma vis daugiau santuokų tarp Lietuvos ir užsienio piliečių. Be to, vis daugiau tautiečių sudaro santuokas egzotiškiausiuose užsienio kraštuose. Pasirodo, romantiška vestuvių ceremonija smėlėtoje jūros pakrantėje yra priimtina ir paprastiems žmonėms.

Tiems, kuriuos domina vestuvės užsienyje ir kurie nežino, nuo ko pradėti bei
kaip viską suorganizuoti, gali kreiptis į kelionių agentūras, kurios organizuoja tiek vestuvines, tiek povestuvines keliones. Agentūros darbuotojai paaiškina, kokių dokumentų reikia, sutvarko vizas bei suorganizuoja skrydžius. Pastebimas pastaruoju metu padidėjęs tokias paslaugas siūlančių agentūrų skaičius, o teikiamos paslaugos nėra brangios ir dėl to prieinamos daugumai porų. Praktika rodo, kad optimaliausias variantas yra kelionė į Graikiją. Aišku, jeigu pora pageidauja susituokti egzotiškame krašte ir pasinaudoti geriausiais to krašto pasiūlymais, investuoti teks gerokai daugiau.

Svarbu ir tiksliai apsvarstyti vestuvių biudžetą. Iš tikrųjų, gali atsitikti taip, kad Bahamų salose surengsite vestuves už 3 000 eurų, o Graikijoje už 15 000 eurų – todėl viskas priklauso nuo to, kaip viską apgalvosite. Nustatykite tikslią sumą, kurią norite / galite investuoti, ir pagal ją rinkitės priimtinus variantus. Atkreiptinas dėmesys, kad kirpėjų ir vizažistų paslaugos užsienyje kainuoja maždaug tiek pat, kiek ir Lietuvoje. Vestuvių fotografai taip pat siūlo panašias paslaugų kainas kaip ir mūsų šalyje. Svarbu apsvarstyti galimybę pasiimti kartu į kelionę ir porą kitų asmenų, pavyzdžiui, draugų porą, kurie bus liudininkais. Juk visada mgraži jaunosios puokštėaloniau sudaryti santuoką, liudijant pažįstamiems žmonėms.

Prieš išvykdami į vestuvinę kelionę, pasidomėkite, ar pasirinktoje šalyje organizuojamos simbolinės ar oficialios vestuvės. Nuo to priklauso, ar privalėsite papildomai legalizuoti santuoką, ar visi reikiami dokumentai bus įforminti toje pačioje vietoje. Neoficialios (kitaip vadinamos simbolinės) vestuvės rengiamos Rodo saloje Graikijoje, Italijoje, Maldyvuose, Tailande, Balio saloje. O pageidaujantiems iš karto surengti oficialias vestuves, kad būtų įteiktas santuokos liudijimas, rekomenduojama keliauti į Graikiją, Maljorką, Čekiją, Kubą, Barbadosą, Kiprą, Mauricijų, Šri Lanką arba Jamaiką.

Taigi, atsižvelgiant į tai, kad vestuvių kainos tiek užsienyje, tiek Lietuvoje yra panašios, be abejo, vis daugiau žmonių renkasi egzotiškas vestuves įvairiuose rojaus kampeliuose. Pabrėžtina, kad tiksliai paskirsčius biudžetą ir pasirinkus tinkamą šalį, galima surengti įspūdingas vestuves, kurias prisiminsite visą gyvenimą. O kad šios nuostabios akimirkos būtų įamžintos profesionaliai, skirkite pakankamai lėšų vestuvių fotografui.

 Taip pat apie vestuves užsienyje galite paskaityti čia