fbpx

Vestuvių fotoknyga

Ilgai laukta šventė prabėgs, o netrukus pajusite, kaip įspūdžiai švelniai tirpsta atmintyje… Dovanokite sau atsiminimų skrynelę – vestuvių fotoknygą. Tos dienos žvilgsniai, emocijos ir visa šarmingoji magija vėl ir vėl atsiskleis verčiant fotoknygos lapus. Čia telpa saldus pirmasis bučinys, apsikeitimas žiedais, jauki akimirka trumpam atsitraukus nuo šventės šurmulio. Argi norėtumėte tai pamiršti?

Dovanų per vestuves atneš svečiai, o ką dovanosite vienas kitam? Geriausias pasirinkimas – vestuvių fotoknyga, kartu tokia asmeniška, bet ir sujungianti dviejų sielų bendro gyvenimo akimirkas, sauganti savyje paslaptį apie tai, ką iš tikrųjų reiškė primerkta akis, apie šypsenas gavus nuo tetulės dovanų arbatinuką, apie tai, kodėl tąkart stipriai suspaudėte vienas kito rankas… Tai brangus atsiminimas, kuris atgaivins jausmus, leis mintimis atsukti laiką atgal ir visada sugrįžti į tą magišką Jūsų šventės dieną.

Mes žinome, kad kiekviena pora unikali ir išskirtinė, todėl nesiūlome standartinių variantų. Kiekvieną vestuvių fotoknygą gaminame kaip vienintelį ir nepakartojamą pasakojimą, atskleidžiame poros charakterį, parenkame ne tik gražiausius kadrus, bet ir dailų viršelį. Pasirinkite dydį, viršelio medžiagą ir spalvą, – sukursime Jums gražiausią fotoknygą, apie kurią visada svajojote. Romantiškai dekoruotą arba profesionaliai prabangaus stiliaus – kad ir kokią pasirinktumėte, svarbu nepamiršti, kad tokia fotoknyga bus unikali, viena vienintelė tokia pasaulyje.

Fotogidas“ padės atrasti geriausius sprendimus ir sudėlios gražiausius atsiminimus į knygos puslapius, kurie patikimai saugos viską, kad brangu. Profesionaliai sumaketuota ir atspausdinta fotoknyga gali tapti puikia dovana artimiausiems, kuriems brangios Jūsų akimirkos. Prieš spausdinimą visada klientui atsiunčiame fotoknygos maketą peržiūrai ir jo patvirtinimui. Aukštos kokybės spauda ir popierius, spalvingos nuotraukos – visa tai gaivina prisiminimus, ir vos atvertus, rodos, vėl suskambės pirmojo šokio muzika, burnoje ištirps pirmasis torto kąsnelis, o lūpas palies pirmasis bučinys… Atraskite fotoknygos žavesį ir leiskite sau svajoti!