fbpx

Vestuvių fotografija

VESTUVIŲ FOTOGRAFIJA

Šventė prabėga akimirksniu, o fotografijos lieka amžinai. Vestuvių fotografija leidžia iš naujo  išjausti laimingiausią gyvenimo dieną – nuo jaudinančio rytinio pasiruošimo iki vakaro tostų bei jaunųjų šokio. Profesionalaus vestuvių fotografo užfiksuotos akimirkos nuolat primins Jūsų gražią meilės istoriją.

Vestuvių fotografo misija šventės metu įamžinti kiekvieną svarbią akimirką, įvykį, šypseną ir laimės ašarą. Todėl savo šventės fotografijose pamatysite viską, net tai ką praleidote kol sveikinotės su svečiais, kol tvarkėtės makiažą ar pjaustėte tortą.

Susisiekite su „Fotogidas“ vestuvių fotografais ir suplanuosime ne tik kaip įamžinti šventę, bet ir kaip sukurti įsimintiną vestuvių pasaką.

Papildomos paslaugos

  • Fotografavimas iki vidurnakčio – 200 Eur
  • Priešvestuvinė fotosesija – 100 Eur
  • Papildoma vestuvių fotografavimo valanda – 70 Eur
  • Nuotraukų fotofilmas – 70 Eur
  • Papildomas lapas fotoknygai – 20 Eur

Vestuvių fotografas apie vestuves žino iš ties daug. „Fotogidas“ fotografavo per 100 jaunųjų porų, o kiekvienos vestuvės bei vestuvių fotosesija – nauja patirtis, naujos pamokos ir išmintis, kurios nenusipirksi net su brangiausia foto technika.

Būtent dalintis savo patirtimi, padėti planuoti šventę, nukreipti tinkama linkme savo idėjų ieškančioms poroms – tai dar vienas buvimo fotografu privalumas.

Nebijokite kreiptis, pasikalbėti, pasitarti – rasime bendrą kalbą, pasidalinsime idėjomis ir patarimais.

Prieš susitariant su vestuvių fotografu dėl jūsų šventės, atlikite du veiksmus:

  • Pirma, peržiūrėkite vestuvių nuotraukų galeriją. Tai leis susidaryti įspūdį apie fotografo stilių, braižą, fotografijų kokybę. Jei patinka tai ką matote ir patys norėtumėte būti taip įamžinti – pabendraukime!
  • Antra, bendraujant pajuskite ar galime tapti draugais. Buvimas šalia draugų nevaržo ir neerzina, tad kuo laisviau jaučiatės šalia fotografo, tuo natūralesnės ir autentiškesnės bus jūsų vestuvių nuotraukos.

O mūsų tinklaraštyje rasite dar daugiau patarimų, idėjų ir naudingų įžvalgų, tad į daugelį klausimų tikimės bus atsakyta dar prieš susitinkant.

vestuviu fotografas - padarys ir vakarine fotosesija