fbpx

Planuojate vestuves? Mūsų patarimai apie vestuvių fotografiją.

Pateiksime keletą patarimų, susijusių su vestuvių šventės įamžinimu:

1. Norėdami sutaupyti, neprašykite giminaičių įamžinti jūsų vestuves. O gal būt vienas iš jūsų vestuvių svečių tikina galįs atlikti vestuvių fotografo vaidmenį, naudodamas savo asmeninį fotoaparatą? Pasakykite jam, kad tegul mėgaujasi šventės akimirkomis kartu su jaunaisiais, o šventę įamžins profesionalus, būtent tam reikalui pasamdytas vestuvių fotografas.

2. Nedelskite iki paskutinių savaičių – kuo greičiau susiraskite gerą vestuvių fotografą! Naršydami internete ar gavę rekomendacijas – kreipkitės ir rezervuokite laiką. Geras vestuvių fotografas visuomet yra užimtas jau keletą mėnesių prieš vestuves, o dažnai ir pusmetį ar net metus.

Ramune-ir-paulius-vestuviu-fotografas-fotogidas-15

3. Nepalikite visko paskutinei dienai. Pasikalbėkite su savo išsirinktu vestuvių fotografu apie fotosesiją natūralioje dienos šviesoje, aptarkite tokias smulkmenas, kaip atrodysite vidurdienį nuotraukose (ar nekris šėšėlis ant nosies), o gal būt įspūdingos nuotraukos bus tos, kur jūs būsite nufotografuoti leidžiantis saulei ir tos nuotraukos atrodys švytinčios, sukurs paslapties ir švytėjimo įspūdį. Profesionalus vestuvių fotografas jums patars kaip tinkamai pasiruošti, koks turi būti jūsų makiažas ir kitos smulkmenos.

4. Prieš vestuves nusiųskite savo vestuvių fotografui patinkančias vestuvių nuotraukas, taip pat ir savo asmenines nuotraukas, kur patinkate patys sau. To reikia tam, kad vestuvių fotografas susidarytų įspūdį apie tai, kas jums patinka, kaip reikės dirbti ir pan. Tačiau nepamirškite – grožis – subjektyvus dalykas!

5. Įsidėmėkite, kad svarbiausia kokybė, o ne kiekybė. Deja, dauguma jaunųjų, derindami fotosesijos sąlygas, tikisi gauti be galo daug nuotraukų, tačiau profesionalus vestuvių fotografas visada yra orientuotas į kokybiškas ir gražias nuotraukas, kaip ir fotožurnalistas,  dirbantis visą dieną, tačiau užfisavęs tik vieną gerą kadrą – susilaukia didelės šlovės žiniasklaidoje.

Ramune-ir-paulius-vestuviu-fotografas-fotogidas-18

6. Gerbkite vestuvių fotografo darbo grafiką – atvykite į fotosesiją sutartu laiku. Jei vėluosite valandą arba dvi – vestuvių fotografas bus priverstas skubėti, o tai gali atsiliepti nuotraukų kokybei.

7. Jei jūsų vestuvių ceremonija numatyta vėliau po pietų, ir lieka mažai laiko iki vestuvių šventės pradžios, pasitarkite su vestuvių fotografu apie galimybę nukelti fotosesiją prieš ceremoniją. Vestuvinė fotosesija reikalauja daugiau laiko, todėl skubėjimas neatneš gerų rezultatų.

8. Pasitikėkite savo vestuvių fotografu – jis savo srities profesionalas, tad atsipalaiduokite, ir leiskite jam įamžinti natūralias jūsų emocijas, beviltiškai įsimylėjusias akis ir džiaugsmą. Tokiu atveju gausite visiškai natūralias nuotraukas, ir svarbiausia, tikrąja šių žodžių prasme bus įamžintos šventės akimirkos ir emocijos. Juk šventės nebepakartosite, o nuotraukos jums visuomet primins tą dieną išgyventą džiaugsmą.

0389 (Copy)