fbpx

Patarimai, kurie padės pasiruošti fotosesijai

 1. Plastmasiniai indai, krepšiai kur bus nešami saldainiai ar kita atributika. Visa tai gali pakliūti į kadrą ir sugadinti nuotrauką, jeigu nebus tinkamai parinkti. Taip pat jokių prekybos centrų maišelių su jų reklama.
 2. Rekomenduojame papildomai pasiimti: papildomas pėdkelnes, žirkles ir siūlus, kosmetikos priemones, batų tepalą – tiek jaunosios bateliams, tiek jaunojo batams, vaistus nuo skausmo
 3. Svarbiausia, prieš vestuves „pranešiokite“ batus. Patariama su drėgnomis kojinėmis, kad batai susiformuotų pagal jūsų koją.
 4. Turėti antrus batus fotosesijai ir vakarui.
 5. Jeigu karšta vasaros diena svarbu žinoti, ar nenuvis jūsų gėlės, gal reikia specialios kempinėlės. Pasitarkite su floriste.
 6. Jeigu nori nufotografuoti tik jaunąją, besiruošiančią šventei, perspėk. Tada jaunavedžiai žinos ir galės planuoti laiką. Pasipuošti šalia esant fotografui užtrunka žymiai ilgiau nei vienai.
 7. Organizuojant vestuves rekomenduojama sudaryti vestuvių dienos planą ir jį pateikti fotografui, filmuotojui. Planas gali būti papildytas jaunųjų pageidaujamu nuotraukų sąrašu, kas privalo būti nufotografuota.
 8. Kad atpažintumėte visus svečius, tegu jaunieji nurodo, kas pažįsta svečius. Tas žmogus bus jūsų padėjėjas, kurio galėsite paklausti, kuri yra močiutė, kuri yra teta, ir nereiks trukdyti jaunavedžių kiekvieną sykį.
 9. Rekomenduojame per gamtoje vykstančias fotosesijas pasikloti baltą paklodę, kad neišsiteptų jaunosios suknelė.
 10. Fotografuojant pakabintą jaunosios suknelę, jos pakaba turėtų būti medinė, klasikinio stiliaus.
 11. Profesionalūs vestuvių fotografai ir operatoriai prieš vestuves paprašys numerio žmogaus, žinančio šventės eigą. Juk iškilus nesklandumams, pavyzdžiui, tikslinant kelionės nuorodas tikrai nesinori trukdyti jaunavedžių. 

 

vestuvių laimės akimirka