fbpx

Ką jaunavedžių fotosesijai pataria geriausi vestuvių fotografai?

Vestuvių dieną vestuvių fotografai tampa geriausiais jaunavedžių draugais ir psichologais. Juk vestuvių fotosesija būna kartą gyvenime, todėl jaunavedžiai tikrai nežino visų subtilumų bei niuansų, ką daryti, kaip daryti, ko nedaryti ir pan. Pasikliaukite profesionalaus fotografo patarimais.

Beje, geriausi vestuvių fotografai niekuo neišsiskiriančioje vietoje, pasirinkę geriausią apšvietimą ir rakursą, sukuria tikrą šedevrą. Šiandien norime su Jumis pasidalinti garsių profesionalų patarimais, kurie padės sukurti daug įspūdingų kadrų. Taigi, ką pataria geriausi vestuvių fotografai?

Tiems, kurie vestuvių dieną yra pernelyg įsitempę ir stresuoja, geriausi vestuvių fotografai pataria sudaryti tinkamą vestuvių dienos planą, jo laikytis ir jokiu būdu nesistengti visko padaryti patiems. Labai dažnai jaunavedžiai prisimena vestuves kaip dieną, kupiną įtampos, nerimo bei streso, ir jų atmintyje išlieka mažai šiltų, išskirtinių prisiminimų. Todėl profesionalūs fotografai dažnai pataria savo klientams kažko atsisakyti, kad vestuvių dieną nepatirti didelio nuovargio. Vestuvinė fotosesija – tai  nuotykis, o pats fotografavimosi procesas turi būti malonus ir nesukelti diskomforto. Juk gražiausios fotografijos gaunasi tada, kai jaunavedžiai elgiasi laisvai, yra atsipalaidavę ir nevaržomai geba reikšti savo teigiamas emocijas bei jausmus.fotogidas-vestuviu-fotografas-16

Be abejo, vestuvėse, kaip ir kiekvienoje pasakoje, turi būti ta gražiausioji – nuotaka. O tam, kad sukurti tobulą nuotakos paveikslą, reikia nemažai padirbėti. Todėl net fotografai pataria netaupyti profesionalaus makiažo, geros šukuosenos ir puikiai tinkančios suknelės sąskaita. Nuotakos savijauta ir atsipalaidavimas vestuvių dieną labai priklauso nuo to, kaip ji atrodo.

Norint, kad vestuvinės nuotraukos būtų išskirtinės, nebūtina iešfotogidas-vestuviu-fotografas-14koti ypatingų fotografavimosi vietų. Dėl to fotografai dažnai prašo jaunųjų nesirūpinti vietos paieškomis ir patikėti šį darbą atlikti jiems. Geras fotografas visuomet pastebės tai, ko negali pastebėti neprofesionalo žvilgsnis. Verta pažymėti, kad praeitų metų gražiausiu nuotakos portretu buvo pripažintas portretas, sukurtas vietoje, kur fotografuojasi daugelis jaunavedžių. Manoma, kad fotosesijai suteikia  išskirtinumo ne vieta, o patys jaunavedžiai. Vietos svarba pasireiškia tik tada, kai norima užakcentuoti aplinką, kurioje fotografuojama. Aišku, gerai pasirinkta vieta kartais gali išryškinti jaunavedžių rodomas emocijas.

Taip pat geriausi vestuvių fotografai visuomet suteikia daug veiksmingų patarimų, kaip atrodyti pritrenkiančiai kiekvienoje nuotraukoje. Visų pirma, svarbu nuoširdžiai šypsotis. Jeigu nuotaka labai jaudinasi ir supranta, kad reikiamu metu jai gali nepavykti gražiai nusišypsoti, tada rekomenduojama pradėti nuo kikenimo, kuris išauga į gražią šypseną ir juoką. Antra, kiekvienas vestuvių fotografas  vestuvių nuotraukose stengiasi užfiksuoti meilę – todėl  ją reikia parodyti. Galvokite apie mylimą žmogų, elkitės natūraliai, nenaudokite statiškų pozų. Elkitės taip, lyg šalia Jūsų nebūtų fotografo! Trečia, visuomet laikykite ištiestą nugarą, tokiu būdu nuotraukose atrodysite elegantiški ir labiau pasitikintys savimi. Ketvirta, galvą laikykite šiek tiek pakeltą.

Taigi, atsižvelgę į šiuos patarimus, kartu su fotografo pagalba sukursite nuostabų vestuvinį albumą!