fbpx

Krikštynų fotosesijos idėjos

Nereikia ir sakyti – krikštynos viena svarbiausių bei įsimintiniausių gyvenimo švenčių, tad gražiausios akimirkos tikrai turi būti užfiksuotos. Na, o, kad vaizdas būtų ypač atraktyvus, verta apgalvoti ir kaip vyks fotosesijos. Nežinote, kokius sprendimus pasirinkti bei įgyvendinti? Jūsų dėmesiui – net kelios krikštynų fotosesijos idėjos

Mėgstamiausia jūsų šeimos vieta

Ne paslaptis, kad kiekviena šeima turi mėgstamiausią vietą – tą, kurioje leisti laiką yra ypač malonu, jauku ir visada norisi sugrįžti. Ir visai nesvarbu, kas tai yra – jūsų miesto parkas, močiutės sodyba, o galbūt jauki vieta prie vaiskytės ežero. Kad ir kas tai bebūtų, atminkite, jog tai gali tapti puikia vieta krikštynų fotosesijai.

Saldumynų karalystė

Kokia turi būti vaikystė? Nerūpestinga, saldi ir spalvota – būtent taip, ko gero, atsakytų daugelis žmonių. Tad, kodėl bent krikštynų dieną kartu su brangiausiais žmonėmis nenusikėlus į saldumynų karalystę? Tai gali tapti iš tiesų puikia idėja fotosesijai. Juo labiau, kad tokią surengti bus iš tiesų nesudėtinga – tai galite padaryti ir namuose (niekur nereikės vykti ir ši idėja tam tikru išsigelbėjimu, jei šventinę dieną lydi itin prastas oras). Tad, kaip sukurti saldumynų karalystę tiesiog savo namuose? Jums prireiks vos kelių elementų: pastelinės, švelnios spalvos foto tapeto, baltos ar kreminės spalvos elegantiškų baldų ir… daugybės įvairių saldumynų. Ypač dekoratyviai nuotraukose atrodys zefyrai, morengai, spalvoti keksiukai, saldainiai ar ledai ant pagaliuko. Tegul būna jų kuo daugiau. 

Žaislų apgultis 

Kad ir kaip banaliai tai beskambėtų, tačiau žaislai yra vienas svarbiausių vaikystės atributų, todėl tai taip pat gali tapti puikiai idėja fotosesijai, juo labiau, kad ją patogu įgyvendinti tiesiog savo namuose. Žinoma teks labai atsakingai apsvarstyti, kokie žaislai turėtų patekti į fotosesiją. Ar užteks tų, kuriuos turite? O galbūt reikėtų ir bent keletą išsinuomoti? Kad ir kokį variantą pasirinksite, tai suteiks gyvumo, žaismingumo bei nuotaikingumo jūsų šventei bei prisiminimams, kurie lydės visą gyvenimą. 

Šventinė diena – netruks prabėgti, tačiau prisiminimai lydės visą likusį gyvenimą. Tad jums belieka tik įgyvendinti kurią nors iš šių idėjų ir mėgautis puikiu rezultatu.