fbpx

Madinga 2016 m. vestuvinė suknelė – kokia ji?

Madinga 2016 m. vestuvinė suknelė – kokia ji?

Kiekvienais metais didieji vestuvinės mados namai pasiūlo nuotakoms to meto mados tendencijas atitinkančius vestuvinių suknelių modelius. Kaip gi turėtų pasipuošti nuotaka 2016 metais?

Tradicinė balewrta spalva kuria puošėsi mūsų mamos, Lietuvoje kaip ir daugelyje Europos šalių, jau prarado savo populiarumą. Dizainerių siūlomose kolekcijose vis dažniau sutin kame „spalvotų suknelių“. Pati populiariausia „ivory“ spalva dažnai Lietuvoje vadinama „pieno baltumo“ tobulai tinka lietuvaitėms. Ji šilta ir maloni akiai, merginos dėvėdamos šios spalvos suknelę atrodo gaiviai ir jaunatviškai, ji neblyškina veido ir lygina visus veido nelygumus. Kiek rečiau gamintojai siūlo tamsesnes šampano spalvos sukneles, kurios tinka ne visoms, bet turi vieną nenuginčijamą privalumą – šampano spalva pabrėžia suknelės nėrinių grožį ir atrodo labai moderniai. Nuo 2016 m. tarptautinėse parodose pasirodė ir švelnios rožinės spalvos vestuvinės suknelės, nors Lietuvoje tokių aptikti tikrai sunku.

Vis stiprėja tendencija dekoruoti suknelę nėriniais ant kūno spalvos suknelės taip sudarant „tatuiruotės“ iliuziją kai nėrinių raštai atrodo taip tarsi būtų ant nuogo kūno. Ypatingai gražiai atrodo pusiau atviros vestuvinių suknelių nugaros pridengtos tiuliu ir siuvinėtos nėriniais. Ši mados tendencija matoma ir 2017 m. suknelių kolekcijose. Tobulai dera vestuvinė suknelė su tokio tipo viršutine dalimi ir lygiu sijonu iš tiulio, satino, mikado, atlaso, šifono, organzos.

Ilgus metus populiarumo viršūnėse karaliavę klasikiniai nėriniai palaipsniui užleidžia vietą tūriniams nėriniams, dažnai jie vadinami „3 D“ nėriniai, ir lygiems audiniams tokiems kaip satinas, mikado, atlasas. 2016 m. kolekcijose atsiradusi ši mada Lietuvoje puikiai prigyja. Lygus audiniai suteikia elegancijos pojūtį ir priklausomai nuo tekstūros tai gali būti standus mikado audinys arba lengvesnis šiugždantis satinas. Dėl savo struktūros jo paviršius turi lengvą blizgesį kuris suteikia saikingos prabangos pojūtį ir nuostabiai atrodo nuotraukose.

Vienos merginos svajoja apie pūstas liemenį paryškinančias sukneles, kitos apie seksualų aptemptos suknelės siluetą. Dėl savo universalumo daugelio lietuvaičių širdis užkariavusi „A“ suknelių forma nors ir lieka populiari Lietuvoje, tačiau per ilgus metus nuotakos pasiilgo išskirtinumo vestuvinėse suknelėse, todėl jas tikrai pradžiugins nauja tendencija – skirtingų ilgių daugiapakopiai sijonai. Tokie garsūs vestuvinės mados namai kaip ALLURE BRIDALS (www.belady.lt/allure-bridals) ir JUSTIN ALEXANDER (www.belady.lt/semida-sposa) 2016 m. kolekcijose siūlo būtent tokias sukneles. Tai gali būti skirtingo aukščio tiulio sijonas palaipsniui pereinantis į kelių aukščių šleifą arba sijonas iš daugelio organzos klosčių sudarant „eglutės“ įspūdį. Toks paįvairintas siluetas suteikia suknelei išskirtinumo ir žaismingumo ir idealai tiks nuo mados neatsiliekančiai nuotakai kuri nenori atrodyti taip kaip visos.

wd

xs

Kokią suknelę dėtis – atitinkančią šių metų tendencijas ar nebūtinai, nuspręsti turi pati nuotaka atsižvelgdama į savo poreikius ir svajones. Galų gale vienodų žmonių nėra, vieni vengia eksperimentuoti ir jaučiasi saugūs rinkdamiesi klasikinį suknelės variantą, kitiems įvaizdžio keitimas yra smagus potyris leidžiantis atskleisti savo išskirtinumą. Bet kuriuo atveju jei norite atrodyti nepriekaištingai visada rinkitės tik garsių gamintojų vestuvines sukneles, didžiosios kompanijos samdo geriausius dizainerius suknelių kūrimui ir investuoja nemažai laiko ir pinigų analizuodami nuotakų poreikius, naujausius audinius ir mados tendencijas, o sulaukę pripažinimo yra įvertinami tarptautiniais apdovanojimais. Manote kad Jūsų pažįstama siuvėja puikiai siuva ir gali pasiūti Jūsų svajonių suknelę? Paklauskite jos kiek apdovanojimų ji yra gavusi už vestuvinių suknelių kūrimą.

sd

Kiekviena nuotaka nusipelnė savo vestuvių dieną atrodyti nepriekaištingai. To Jums ir linkime.

Nuoširdžiai Jūsų,

BeLady salonas

www.belady.lt