fbpx

Populiariausi automobiliai vestuvėms

 

Vestuvinių automobilių nuoma – puiki šiandien rinkoje siūloma paslauga, suteikianti galimybę pasirinkti, kokiu transportu važiuoti gražiausią savo gyvenimo dieną. Juk ne visi išgalime nusipirkti prabangius automobilius, tačiau vestuvių dieną norime važiuoti būtent tokiais. Tad vestuvinių automobilių nuoma yra puiki išeitis, nes galėsite pasirinkti, kokios markės, modelio, net spalvos vestuvinio transporto pageidaujate.

Vestuvinio automobilio pasirinkimas dažniausiai priklauso nuo jaunavedžių skonio, juk ne visi mėgsta lietuvių dievinamus BMW ar vis dar dažnai pasirenkamus ištaigingus limuzinus. Trumpai apžvelgsime populiariausius jaunavedžių pasirinkimus.

Daugelis lietuvių vis dar ištikimi vokiečių gamintojas: Audi, BMW, Mercedez-Benz. Ne paslaptis, kad jaunesnio amžiaus besituokiantieji dažniau renkasi BMW markės prabangius vestuvinius automobilius. Taip pat labai populiarūs juodi ar balti Audi markės automobiliai. Mercedez-Benz vestuviniai automobiliai dažniau nuomojami kiek vyresnio amžiaus porų arba tų, kurie trokšta solidumo ir elegancijos. Tačiau visų trijų vokiečių gamintojų automobiliai, kurie nuomojami vestuvėms, atrodo labai prabangiai, tad važiavimas jais bus be galo komfortiškas ir ištaigingas.

Dar vienas populiarus pasirinkimas – Chrysler automobiliai vestuvėms. Prabangūs Chrysler vestuvėms atrodo tarsi sumažintas limuzinas. Vestuvėms labai dažnai pasirenkami balti Chrysler vestuviniai automobiliai.

GAZ automobilių vestuvėms nuoma. Sakysite, dvelkia senove? Taip, tačiau ar tai blogai? GAZ automobiliai vestuvėms pasirenkami gana dažnai. Jie tarsi nukelia į senuosius laikus, kuria tikrą senųjų laikų dvasią. Šie automobiliai idealiai tinka švenčiantiems retro stiliaus vestuves, kas pastaruoju metu yra tikrai populiarus sprendimas.

Kabrioletai – tikri lyderiai vasaros metu. Švenčiantys vestuves šiltuoju metų laiku labai dažnai nuomojasi kabrioletus – tai vėjavaikiška ir drauge elegantiška, žaisminga ir drauge prabangu. Vestuvinių automobilių nuoma siūlo prabangius BMW ir Mercedez-Benz kabrioletus.

Vestuvėms ne ką mažiau populiarūs ir autobusiukai. Žinoma, jaunavedžiams vežti jie pasirenkami labai retai, tačiau štai vestuvių palydai ar svečiams – idealus pasirinkimas. Puikiai atrodantys Mercedez-Benz autobusiukai vestuvėms – išskirtinis dėmesys Jūsų šventės svečiams.

Vestuvinių automobilių nuoma suteikia galimybę pasirinkti savo šventei tokį transportą, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius ir svajas.