fbpx

Populiariausios vestuvių fotosesijos vietos Vilniuje

Dauguma sako, kad vestuvės – viena nuostabiausių dienų gyvenime. Tačiau nereikia pamiršti, kad  ta šventinė diena neturks prabėgti,  tad  ypač svarbu užsifiksuoti gražiausias tos dienos akimirkas. Na, o tai geriausia padaryti surengiant fotosesiją. Žinoma, fotosesija gali įvykti ir tiesiog jūsų namuose (ypač, jei įgyvendinsite kūrybinius sumanymus), tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad, jei tik yra galimybė, geriau palikti namų sienas. Na, o, kur surengti fotosesiją – ypač platus klausimas, nes atsakymo variantų galima pateikti dešimtis. Na, o mes apžvelgsime, kokios yra populiariausios vestuvių fotosesijos vietos Vilniuje

Kairėnų botanikos sodas

Gamta – visada graži, madinga ir tikrai turi kuo nustebinti. Tad būtent ji gali tapti puikiu pasirinkimu jūsų vestuvinei fotosesijai. Taigi, nieko keista, kodėl būtent čia fotosesijas ir surengia šimtai vilniečių ar ši miesto svečių, nusprendusių atšvęsti savo šventę. Ir iš tiesų – tai yra puikus pasirinkimas: tūkstančiai įvairiaspalvių žiedų sukuria ypatingą nuotaiką– jaunieji su savo palyda  jaučiasi taip, tarsi būtų patekę į rojų. Tad belieka tik fiksuoti gražiausias akimirkas ir tikėtis, kad toks pats bus gražaus ir visas gyvenimas. Mažytis patarimas – geriausia, jei į Kairėnų botanikos sodą vyksite birželio, liepos ar rugpjūčio mėnesiais – būtent šiuo metu galima išvysti daugiausiai žiedų.

Šv. Dvasios gatvė

Tai – dar viena, ypač populiari vieta vestuvinėms fotosesijoms Vilniuje. Na, o kitaip ir būti negalėtų, kadangi būtent ši gatvė yra įvardijama kaip viena gražiausių visame sostinės senamiestyje. Ypatingą nuotaiką kuria akmeninis grindinys, senoviniai žibintai, ne vieną šimtmetį menantys pastatai. O uoga ant torto tampa ypatinga ramybė (eismas – negalimas), leidžianti pajusti mylimojo ( – osios) širdies plakimą.

Užutrakio rūmų ansamblis

Jis ir ji ilgai ir laimingai gyveno… Taip baigiasi visos pasakos. O kiekvienai pasakai reikia ir tinkamos iliustracijos. Tas, jei ir jūsų norite iliustruoti savo pasaką, puikiu pasirinkimu gali tapti Užutrakio rūmų ansamblis, dvelkiantis didybe, prabanga bei elegancija.

Dabar jau žinote, kokios vietos yra populiariausios, tad belieka tik nuspręsti, kur įvykdysite savo fotosesiją.