fbpx

Tobulos vestuvės – suknelė

Juokaujama, kad tėra vienintelė diena, kada moteris užtikrintai žino, kuo vilkės tą dieną. Tai yra jos vestuvių diena. Deja, iki užtikrintumo ir “taip”, neretai tenka paplušėti. Apie jaunosios garderobą bei jo detales drąsiai būtų galima rašyti didžiulę kelių tomų enciklopediją. Tačiau man svarbus konkretumas ir aiškumas siekant sukurti tobulų vestuvių šventę bei atmosferą. Todėl kviečiu susipažinti su svarbiausiais jaunosios garderobo elementais. Ir skubu patarti – svarbiausia nuoseklumas ir vientisumas. Būtent tai galiu Jums užtikrinti planuojant Jūsų šventę, kuri bus tobulos vestuvės.

 sukneleSuknelė

Ak ta suknelė. Išsvajota, išieškota, vienintelė ir nepakartojama. Tačiau kaip nepasiklysti jų gausybėje ir išsirinkti būtent Jums labiausiai tinkančią, labiausiai Jūsų lūkesčius atitinkančią ir derančią su visa šventės idėja?

Pirmiausia reikėtų atsakingai pasirinkti būtent Jums labiausiai tinkantį suknelės modelį. Jį renkantis galima vadovautis taisyklėmis, kurios sugrupuoja suknelių siluetus, dekolte linijas bei rankoves priklausomai nuo nuotakos figūros tipo.

Tačiau lygiai taip pat galima pasikliauti ir nuojauta. Tiesiog pasimatuoti keletą skirtingų siluetų ir pasižiūrėti, kaip su kiekvienu iš jų jaučiatės. Taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį į pasirinkto modelio patogumą ir funkcionalumą. Tai, kas stulbinamai atrodo katalogo nuotraukoje, realybėje, deja, gali nuvilti. Juolab, kad tai, kas tinka modeliui nebūtinai tiks ir patiks Jums.Suknele1

Juk su pasirinkta suknele ne tik pozuosite dailioms ir jausmingoms fotografijoms, tačiau vaikščiosite, šoksite ir tiesiog būsite. Taigi, suknelė turi būti ne vien daili, tačiau ir patogi. Tarytum Jūsų antroji oda.

Atrodytų viskas paprasta. Ir taip ir ne. Todėl Jums išmintingai patarsiu, atkreipsiu dėmesį į tas subtiles detales bei aspektus, apie kuriuos gal būt niekada nė nepagalvotumėte iki su jais nesusidurtumėte ir sukursiu Jums šventę, kuri bus tobulos vestuvės.  

Kviečiu atviram, konkrečiam, šiltam dialogui ir bendrų sprendimų paieškoms, kurios ne tik padės išgryninti viziją ar ją sukurti, tačiau pavers ją patogia ir žavinga tobulų vestuvių realybe.

    Jūsų vestuvių planuotoja Vita

Daugiau informacijos www.tobulosvestuves.ltTOBULOS-VESTUVES

suknele4 (1)