fbpx

Vestuvių fotofilmas: ar verta?

Šiandieninėje paslaugų rinkoje tobulėja bene viskas, ne išimtis ir fotografų paslaugos. Pastarieji taip pat klientams nori sukurti kuo didesnę vertę, pasiūlyti inovatyvių sprendimų, įvairesnių paslaugų ir pan. Nemažai profesionalių vestuvių fotografų siūlo ne tik fotografavimo paslaugas, vestuvinių nuotraukų fotoalbumo parengimą, tačiau ir fotofilmo sukūrimą.

Vestuvių fotofilmas – tai kūrinys, apimantis du psichologinius poveikius ir įspūdį darančius elementus: fotografiją ir muziką. Tai unikali galimybė turėti kokybišką savo šventės nuotraukų ir muzikos derinį. Žinoma, sukurti fotofilmą pačiam taip pat įmanoma užduotis, jei mokate naudotis tam tikromis kompiuterinėmis programomis. Tačiau fotofilmo kokybė priklauso nuo tų programų pažangumo ir fotofilmo kūrėjo gebėjimų, todėl vestuvių fotografo darbo rezultatas – meniškas Jūsų vestuvių fotofilmas. O ateityje jis bus puikiu vestuvių metinių švenčių akcentu.

Geram vestuvių fotofilmui parengti reikia ne tik turėti nuotraukas ir fotografavimo gebėjimus, drauge reikia turėti ir režisūrinių, kūrybinių gebėjimų. Fotofilmui svarbu atrinkti tas fotografijas, kurios sukurs mini pasakojimą, istoriją. Kiekvienoje fotografijoje yra įamžinta viena akimirka, o fotofilme iš tų akimirkų sukuriamas dinamiškas pasakojimas, papildytas  muzika.

Taigi, planuojant vestuvių biudžetą, dažnam gali kilti klausimas, ar verta užsakyti fotofilmo paslaugą? O pasinaudoti šia galimybe tikrai verta, jei norite turėti kuo daugiau ir įvairesnių savo šventės įamžintų akimirkų. Dažnai pagailima tam investicijų, nes laikomasi pozicijos, kad fotofilmą sukurti tikrai paprasta ir skirti papildomų lėšų tam nebūtina. Visgi šiuo atveju galima pasiginčyti, nes neturintis patirties, vargu, ar sukurs menišką fotofilmą. Tikėtina, kad tokiu atveju tai tebus rinkinys geriausių Jūsų vestuvių nuotraukų. Nors tai bus tobuliausi kadrai, nors parinksite patį geriausią muzikinį foną, tačiau tai nebus istorija. Vestuvių fotofilmas, kurį kuria profesionalus fotografas, turės siužetą, vystomą siužeto liniją, jis „pasakos“ Jūsų istoriją, o muzika bus tik papildomas fonas.

Vestuvių fotofilmas bus puikiu ir menišku Jūsų šventės prisiminimu. Užtikriname, kad metų metus vestuvių fotofilmas ir vestuvių nuotraukos bus žiūrimiausi dalykai Jūsų šeimoje.