fbpx

Paroda “Mūsų vestuvės” 2015 m.

Fotogido komanda visada stengiasi dalyvauti vestuvių parodose. Juk taip smagu ir naudinga ne tik save pristatyti, bet ir pažvelgti į kitus, pabendrauti su kolegomis. Puikiai žinome, kad labai svarbu į savo kuprines įsimesti ne tik gerą techniką, bet ir naujausias idėjas bei geriausius pasiūlymus. O kur daugiau jei ne seminaruose ir parodose gali šį bagažą atnaujinti? Tad jau septintus metus dalyvavome parodoje „Mūsų vestuvės“. Kaip ir kasmet parodoje prisistatė patys įvairiausi vestuvių paslaugų tiekėjai.vestuviu-fotografai-fotogidas-vestuviu-parodoje-2015

Per parodą pastebėjome keletą įdomesnių vestuvių pagalbininkų, kurie už teisingą kainą padės jums sukurti nuostabią šventę. Tad dalijamės ir su jumis mūsų rekomendacijomis.

Būsimos nuotakos, nerandančios savo svajonių suknelės, turėtų aplankyti vestuvinių suknelių saloną Salonas R. Jei nerasite pačios pačiausios suknelės nuomai ar pirkimui, salono savininkė Rita maloniai patars, kas jums labiausiai tiktų ir pagal jūsų pageidavius sukurs jūsų svajonių suknelę. Kokybės ir kainos santykis šiame salone tiesiog puikus, pabandykit ir įsitikinkit pačios!

Nuotakoms, galvojančioms, kaip papuošti savo plaukus, rekomenduojame pasižvalgyti po Florentes galeriją. Tai studija, kurioje kuriami ir gaminami rankų darbo gėlėmis žydintys vestuviniai plaukų aksesuarai. Florentes jau papuošė daugybę užsienio nuotakų, tikimės, kad ir lietuvės nuotakos netruks pamėgti šiuos unikalius plaukų aksesuarus. Kuo originaliau puošiasi nuotakos, tuo ir vestuvių nuotraukos žavesnės!

Akį visada traukia ir vestuvių dekoro komandos Baltas angelas kampelis. Valentina ir Karolina tarsi du jūsų šventės angelai sukurs ypatingas dekoracijas jūsų jaukiai šventei. Nuoširdus bendravimas ir genialios idėjos garantuotos! Primename, kad jaukus ir skoningas dekoras labai svarbu ir fotografui.

Patarimai vestuvių parodų lankytojams

Dar keletas patarimų besiruošiantiems kitais metais lėkti į vestuvių parodas. Jos naudingos poroms, kurios vestuves švęs dar kitais metais, nes vasarį, kada vyksta paroda,  dauguma prisistatančių vedėjų, vestuvių organizatorių, vestuvių fotografų jau būna užimti. Aišku, dar gali pasisekti ir jūsų vestuvių data jiems bus tinkama.

Taip pat patariame apsilankyti vestuvių parodoje kuo anksčiau iki jūsų vestuvių, nes pamatysite rinkos kainas ir lengviau galėsite susiplanuoti savo šventės biudžetą, o kaip ir anksčiau minėjome, didesnė tikimybė, kad jūsų norimi profesionalai nebus užimti.

Ką parodoje veikė Fotogidas?

Fotogido komanda visada išsiskyrė iš gausybės fotografų savo nuoširdžiu, atviru ir smagiu bendravimu, tad šiais metais, parodos lankytojus kvietėme užsukti į mūsų jaukų namų kampelį. Plepėjome apie vestuves, dalijomės nuotykiais, patarimais, rekomendacijomis. Džiaugiamės, kad užmezgėme ryšį su gražiais jaunais žmonėmis ir jau šiais metais susitiksime jų vestuvėse!

Į daug klausimų atsakinėjome, tad atsakymus į populiariausius klausimus pateiksime ir čia:

  • Ką siūlome ir kiek tai kainuoja? Siūlome viską, ką sugebame geriausiai – vestuvių dienos įamžinimą nuotraukose ir nuoširdų paprastą bendravimą jūsų šventėje. Detaliau apie mūsų paslaugas čia.
  • Ar tam tikrą dieną esame užimti? Būsimi jaunavedžiai įprastai pradeda planuoti savo šventę prieš metus, tad vasario mėnesį paprastai jau turime užsakymų bent pusei vasaros savaitgalių. Populiariausi mėnesiai – rugpjūtis, rugsėjis, todėl planuojant vestuves šiais mėnesiais paslaugų teikėjais susirūpinti reikėtų kuo anksčiau. Ne viena pora jau domėjosi kitų metų užimtumu, tad tik galime pasidžiaugti, kad planuoti savo šventes jaunieji pradeda vis anksčiau!
  • Kuom mes geresni už kitus? Nesilyginame gerumu su kolegomis, nes kiekvienas fotografas turi savo stilių, skonį, požiūrį ir kainą, žinoma. Apie mūsų požiūrį galite paskaityti čia ir nuotraukas pažiūrėti čia. Jeigu jūsų požiūris panašus, mums greičiausiai pakeliui ir mes tikrai rasime bendrą kalbą! Kainą sužinosite susisiekę su mumis ir išdėstę savo pageidavimus.

Tad tiek mūsų įspūdžių iš vestuvių parodos. Už subjektyvumą prašome nebausti, nes kalbame tik apie tai, ką tikrai jau pažįstame ir drąsiai galime rekomenduoti. Geriau vieną kartą pamatyti nei tūkstantį kartų išgirsti, tad iki susitikimo parodoje kitąmet!