fbpx

Vestuvių fotografas pataria: 25 būtinos vestuvių nuotraukos

Vestuvių nuotraukos turi nuosekliai pasakoti jūsų šventės istoriją taip, kad kaskart vartydami albumą, vėl išgyventumėte tą pasakišką dieną nuo pradžios iki pabaigos. Profesionalūs vestuvių fotografai puikiai žino, kurių akimirkų nevalia praleisti, kita vertus, kiekviena pora ir šeima turi savo tradicijų, mielų smulkmenų, kurias norėtų įamžinti tą dieną, todėl planuodami šventę būtinai jas apgalvokite ir su vestuvių fotografu sudarykite bent svarbiausių planuojamų nuotraukų sąrašą. O kad planuoti būtų lengviau, pateikiame būtinų vestuvinių nuotraukų top 25.

1. Vestuvinė suknelė.
Patikėkite, jūs tikrai norėsite turėti nuotrauką, kurioje TA SUKNELĖ atrodo taip, kaip jūs ją pamatėte pirmąjį kartą – tobula ir nuostabi – tikras svajonės išsipildymo simbolis.

2. Pasiruošimas vestuvių rytą.
Jei norima įamžinti ir nuotakos, ir jaunikio pasiruošimo akimirkas, labai patogu, kai šventėje dirba du vestuvių fotografai. Taip ir sutaupoma laiko, ir išvengiama painiavos.

3. Nuotakos aksesuarai.
Iš kartos į kartą perduodamas pakabutis, subtilus plaukų papuošalas ir elegantiški auskarai, ypatingi kvepalai ir pasakiški bateliai – juk šią dieną visos mažos smulkmenos yra tokios svarbios!

4. Nuotakos puokštė.
Puokštė atspindi ir asmeninį nuotakos, ir vestuvių šventės stilių. Nepamirškite deramai įamžinti šio trapaus grožio.

5. Jaunojo aksesuarai.
Kruopščiai suderintos jaunikio išvaizdos detalės taip pat nusipelno ypatingo dėmesio.

6. Jūsų žiedai.
Santuokos simbolis, lydėsiantis jus visą likusį gyvenimą, neabejotinai vertas atskiro kadro – vestuvių fotografas tikrai pasiūlys stilingų kompozicijų.

7. Nuotakos portretas.
Kiekviena moteris verta pasijusti aukštosios mados modeliu. O ar gali būti geresnė proga, kai vilkite nuostabią suknelę, atrodote pritrenkiamai ir esate tikra šios dienos žvaigždė? Atsipalaiduokite ir mėgaukitės fotoaparato blykstėmis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Jaunikio portretas.
Vyras su kostiumu – tai elegancija ir rafinuotumas. Vesti ketinantis vyras su kostiumu – neatremiamas žavesys ir vyriškumas. Būtinas kadras!

9. Liudininkai ir palyda.
Galite daryti žaismingą bendrą visos palydos nuotrauką arba paprašyti vestuvių fotografo skirti daugiau laiko atskiriems nuotaikingiems pamergių ir pabrolių portretams, kuriuos vėliau galėsite kiekvienam įteikti kaip dovaną, o tokių nuotraukų koliažas suteiks žaismės jūsų albumui.

10. Momentas prieš pamatant nuotaką.
Žavingai atrodo jaunosios rankomis uždengtos mylimojo akys – tai smagi ir nekantrumo pripildyta akimirka, kurią norėsite prisiminti.

11. Tėvų palaiminimas.
Itin graži šeimos tradicija, kurią būtina užfiksuoti.

12. Akimirka prieš žengiant prie altoriaus.
Tegu vestuvių fotografas įamžina nuotakos veidą po nuometu arba abiejų jaunųjų žvilgsnius vienas į kitą, arba momentą, kai jaunieji paduoda vienas kitam rankas prieš žengdami itin svarbius žingsnius savo gyvenime. Kaskart žvelgiant į šią nuotrauką, sukirbės malonus jaudulys.

13. Žengimas prie altoriaus.
Nesvarbu, ar nuotaka eina viena, ar ją lydi tėtis, ar abu tėvai, ar prie altoriaus žengia abu jaunieji – tai vienas svarbiausių vestuvių momentų – simbolinis slenkstis iš vieno gyvenimo etapo į kitą, todėl tikrai nenorite jo praleisti.

14. Jaunikis, žiūrintis į ateinančią nuotaką.
Tomis sekundėmis jaunojo veide galima perskaityti su niekuo nepalyginamą jaudulį, susižavėjimą, pasididžiavimą, meilę ir pasiryžimą. Ypatingai jausminga ir graži akimirka.
Jei prie altoriaus žengia abu jaunieji, tuo metu verta fiksuoti ceremonijoje dalyvaujančių svečių, o ypatingai tėvų veido išraiškas. Tokiu atveju darbą vėl geriausiai atliktų ne vienas, o du vestuvių fotografai.

15. Priesaikos tarimas ir apsikeitimas žiedais.
Būtinas prisiminimas ateičiai. Fotografas ko gero norės įamžinti jūsų veido išraiškas iš labai arti, todėl būkite tam pasiruošę.

16. Pirmasis bučinys.
Jaudinančią ceremoniją vainikuojantis momentas. Tiesa, jei norite, kad vestuvių fotografas spėtų kuo geriau ir gražiau jį užfiksuoti, bučiuokitės bent 5 sekundes. Na bet juk tai vienas malonumas, tiesa?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17. Iš karto po ceremonijos.
Aplodismentais jaunuosius palydintys svečiai, žiedlapių lietus, džiaugsmingi jaunųjų veidai, linksma bendra fotografija prie santuokos ceremonijos vietos – tinka viskas, kas atspindi nuotaiką „Mes tai padarėme!“.

18. Sutuoktinių portretas.
Pirmoji jūsų ką tik sukurtos šeimos nuotrauka, todėl istorinė ir ypatingai svarbi. Kokia ji bus – solidi ar žaisminga – nuspręskite jūs. Na o sukurtą viziją įgyvendins profesionalus fotografas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19. Visos šeimos fotografija.
Klasikinė, bet tikrai neturi būti nuobodi. Tegu ji atspindi jūsų ir jūsų artimųjų charakterius bei spinduliuoja gera nuotaika ir nuoširdumu. Jei šeimos narių daug, būtinai iš karto įspėkite apie tai fotografą, kad jis galėtų apgalvoti tinkamiausią kompoziciją ir nuotrauka išeitų smagi, bet ne chaotiška.

20. Šventės vieta.
Gėlėmis išpuošti stalai ir kėdės, ypatingi indai, svečių vardų kortelės, kitokios dailios smulkmenos kuria ypatingą šventės vietos atmosferą. Svarbu suteikti vestuvių fotografui galimybę patekti į ją dar prieš susirenkant svečiams, kad būtų galima užfiksuoti visą grožį, sukurtą specialiai jums.

21. Vestuvinis tortas.
Įspūdingas ir unikalus konditerijos meistrų darbas tikrai nusipelno vietos tiek saldžiuose jūsų prisiminuose, tiek ir vestuvių albume.

22. Jaunųjų šokis.
Svajingas ar linksmas, romantiškas ar pašėlęs – nuotraukoje užfiksuotas šokis visuomet atrodo ypač gyvai ir kerinčiai.

23. Šokių aikštelė.
Šventinio vakaro nuotaiką geriausiai atspindi linksmai šokančių svečių būrys. Beje, jei vestuvėse jums groja mėgstamas atlikėjas ar grupė, būtinai įsiamžinkite ir su jais – juk tokia proga tikrai pasitaiko ne kasdien.

24. Mažieji vestuvių svečiai.
Nes vaikai yra tiesiog žavingi šventės dalyviai. Smagios jų nuotraukos suteikia vestuvių albumui nerūpestingų atspalvių ir žaismingumo.

25. Bendra visų svečių ir jaunųjų fotografija.
Ypač įspūdingai atrodo bendras kadras iš viršaus – taip galima vienoje nuotraukoje įamžinti ir šventės vietą, ir svečių gausą, ir bendrą šventinę nuotaiką.