fbpx

Kaip išsirinkti: fotoalbumas ar vestuvių fotoknygą?

Kaip išsirinkti: fotoalbumas ar vestuvių fotoknyga?

Dažnai sulaukiame klausimų, kokį vestuvių fotografijos paslaugų komplektą išsirinkti? Daugelis vestuvių fotografų Jums pasiūlys vestuvių nuotraukas, tik įrašytas į laikmeną. Tačiau Fotogidas komanda visada rekomenduoja: bent dalį gražiausių nuotraukų išsaugokite ilgiau išliekančiame vestuvių albume ar fotoknygoje. Bandome patarti, ką geriau rinktis: fotoalbumą ar knygą?

Ilgaamžė klasika – vestuvių albumas

Vestuvių nuotraukų albumas visada išliks populiarus ir funkcionalus. Albumą pateikiame specialioje jį apsaugančioje dėžutėje, tad galėsite drąsiai jį vežti ir svečiams rodyti gražiausios dienos akimirkas bet kurioje vietoje. Patikėkite, dažniausiai vartyti atspausdintas įspūdingiausias nuotraukas tikrai maloniau. Vestuvių fotoalbumai išlieka populiarūs dėl prieinamos kainos. Siūlome 60 nuotraukų (15×23 formato) medžiaginį arba odinį vestuvių albumą, kurio puošybos elementus galite išsirinkti. Pavyzdžiui, be jokių papildomų mokesčių išraižomi jūsų vardai ir vestuvių data arba ant viršelio uždedama vestuvių nuotrauka. Gražiausias 60 vestuvių nuotraukų atspausdiname ir įdedame į albumą. Dažniausiai klientai jau būna patenkinti profesionalaus vestuvių fotografo akimi ir lieka patenkinti atrinktomis albumo nuotraukomis. Aišku, visada galite albumą keisti ir patys.

vestuvių nuotraukos albume

Fotoknyga – brangesnis malonumas

Fotoknygoje ant žymiai storesnių lapų spausdinamos didelio formato (30×60) nuotraukos.  Standartinis pasirinkimas 15 lapų t.y. 30 puslapių knyga. Galima užsisakyti ir storesnę 20 lapų vestuvių nuotraukų knygą. Siūlome rinktis 15 lapų maketą, nes 30 puslapių tikrai pakanka sumaketuoti gražią ir jūsų vestuves atspindinčią fotoknygą, o 20 lapų knyga jau kainuos 100 eurų daugiau. Fotoknygos maketas derinamas su jaunavedžiais, jiems patvirtinus individualus užsakymas siunčiamas į spaustuvę. Išankstinė peržiūra būtina, nes antrąkart perspausdinti knygą – brangus malonumas. Dažnai sulaukiame klausimo, kodėl tokios brangios vestuvių fotoknygos? Patikiname – milžiniško antkainio neužsidedame. Pigiau nei už 300 eurų kokybiškų fotoknygų praktiškai neįsigysite, nes bent kol kas šio gaminio savikaina išlieka aukšta dėl to, kad tai individualus užsakymas. Tad reikėtų žinoti, kad tai iš tiesų gražus, bet prabangus vestuvių atsiminimas.

stori vestuvių fotoknygos lapai