fbpx

Vestuvės žiemą: idėjos kur fotografuotis

  Vasaros pabaiga ir rudens pradžia – vestuvių sezonas, kai vestuvių fotografas tiesiog nepaliaujamai fiksuoja gražiausias šeimos gyvenimo pradžios akimirkas. Miesto skvere, siauroje senamiesčio gatvelėje, gamtoje – kur tik neužklysta gražaus kadro ieškotojai. Orams atvėsus ir gamtai pasidengus šerkšnu viskas jau truputį kitaip, tačiau įsimylėję žmonės tuokiasi, o jų meilę įamžinti nuotraukose galima ne ką prasčiau.

Vestuvių fotosesija žiemą

Kai kurie vestuvių fotografai žiemą net nefotografuoja, tačiau neverta bijoti – iš anksto viską apgalvojus jaudintis neverta. Orų nepasirinksite nei žiemą, nei vasarą, tačiau sniegas, priešingai negu lietus, fotosesijai sutrukdys daug mažiau. Svarbu nepervertinti savo galimybių ir neperšalti, todėl žiemos metu pagrindinę vestuvinės fotosesijos dalį planuokite viduje, o žiemišku peizažu galite pasimėgauti į pasirinktą vietą ateidami ir išvykdami, trumpam stabteldami prie minkštu sniego patalu pasidengusių medžių ar romantiškai apšerkšnijusios senos vitrinos. Taip fotosesijos herojai nesušals, o džiugios nuotaikos nuotraukose negadins veido raudonis ar nuo šalčio ašarojančios akys.

Šaltuoju sezonu kadre ieškoma šilumos, saulės atspindžių. Žiemos sodas – užuomina apie šiltą vasarišką nuotaiką, o kumštinės pirštinės, spalvingi šalikai ir kvapnus karštas šokoladas neabejotinai simbolizuos jaukumą. Šaltoje žiemos paletėje kontrastingai išryškėja spalvos, todėl vestuvių fotosesijos žiemą idėjoms spalvoti akcentai tinka idealiai. Tai gali būti spalvinga puokštė, ryškus dirželis ar bateliai, vaiskių spalvų pamergių suknelės.

vestuviu fotosesija žiema

Kur fotografuotis per vestuves žiemą?

Jei yra sniego, jaunieji gali pozuoti įvairiausiose vietose, pavyzdžiui, nuotraukose dailiai ir romantiškai atrodys apsnigtas skveras miesto centre, tiltas ornamentuotais turėklais, o jei sniego yra daugiau – nepaprastą atmosferą suteiks ir senesnės statybos pastato fasadas. Jei sniego nėra daug, galima žaisti šiltesnėmis spalvomis, kurti kontrastus. Fotosesijai ieškokite raudonų plytų, tai gali būti siena, pastatai ar bažnyčios kiemelis. Raudonų atspalvių rasite ir kiekvieno senamiesčio širdyje: stogai, čerpėmis dengtos senos tvoros, o vakarėjant ir tolumoje įsižiebusios švieselės, susiliejančios į bendrą foną.

Fotografavimui viduje galima ieškoti įvairaus stiliaus erdvių, svarbiausia nepamiršti, kad jose turi būti pakankamai šviesos. Ypatingu artumu ir šiluma prabils fotografija prie židinio ugnies, o ieškant originalesnių sprendimų, galima užsukti ir į žirgyną, tik šįkart pozuokite prie šieno kūgių, kurios snieguotą dieną spinduliuos šiltus atspalvius. Daugelis kaimo turizmo sodybų gali pasiūlyti gražią, kupiną malonių mažmožių kaimo aplinką. O jei fotografuoti vestuves nusprendėte mieste, užsukite į kavinukę šiltų, rusvų spalvų interjeru, kur jaukiai atsigersite šiltos kavos prie didelio vitrininio lango – net ir pozuoti daug nereikės. Gražiais ir šiltais interjerais bei pro vitriną atsiveriančiu žiemišku miesto vaizdu gali pasigirti ir nedidelės specializuotos krautuvėlės (vyno, šokolado, natūralios kosmetikos parduotuvėlės), todėl iš anksto susitarus vestuvių fotosesija kartu gali pavirsti ir į smagią degustaciją.

Visa tai – tik kelios idėjos, kurias vestuvių fotografas su jaunaisiais gali individualizuoti. Svarbiausia gera nuotaika ir vidinė šiluma, juk fotografija tėra tik gyvenimo atspindys!

Taip pat apie vestuvių fotosesija žiemos metu galite paskaityti delfi straipsnyje:

http://www.delfi.lt/gyvenimas/stilius/kaip-prisijaukinti-ziema-vestuviu-fotosesijoje.d?id=70016224

 naktinė foto žiemos metu