fbpx

Vestuvių fotosesija: prieš, per ar po vestuvių?

Vestuvių fotosesija: prieš, per ar po vestuvių?

Mes, vestuvių fotografai, žinome, kad planuojant tobulą vestuvių šventę svarbu pasirūpinti ne tik dekoro detalėmis, pramogomis, bet įvairiausiomis smulkmenomis. O vestuvių fotografo darbas – visa tai užfiksuoti nuotraukose atsiminimams. Nuostabią meilės istoriją galite atskleisti skirtingomis fotosesijomis. Vestuvių fotografas pasirengęs užfiksuoti jūsų jausmus pradėjus ruoštis vestuvėms, jų metu arba po didžiojo šurmulio. Tad kurį variantą rinktis?

Priešvestuvinė fotosesija – daugiau nei sužadėtuvių džiaugsmas

Laikas iki vestuvių puikiai tinka kūrybiškoms, patrakusioms Jūsų idėjoms įgyvendinti. Pasirinkę priešvestuvinę fotosesiją galite įamžinti sužadėtuvių emocijas, suknelės ar žiedų paiešką, nuotraukomis papasakoti unikalią pažinties ir meilės istoriją.

Priešvestuvinė fotosesija – puikus pasirinkimas, jei:

  1. Svajojate turėti nuotraukų, kuriose dominuoja tik judviejų jausmai;
  2. Meilės istoriją trokštate atskleisti kūrybiškai, pavyzdžiui, įgyvendinti filmo, knygo ar Jūsų pačių sukurtą scenarijų;
  3. Norite vestuvių šventės programą paįvairinti nuotraukų peržiūra, dekoruoti jomis salę – vestuvių fotografai gali sukurti unikalų fotofilmą ar įgyvendinti jūsų puošybos idėją;
  4. Prieš kamerą jaučiatės nejaukiai, norite apsiprasti, geriau susipažinti su vestuves įamžinsiančiu fotografu.

Priešve stuvinė fotosesija – smagi treniruotė prieš lemtingąją dieną. Daugiau apie šios fotosesijos idėjas ir pasiūlymus skaitykite čia.

Vestuvių nuotraukos

Santuokos diena itin svarbi kiekvienos poros meilės istorijoje. Vestuvių fotografas įamžins jaudinančias priesaikos ir palaiminimo akimirkas, šventės linksmybes ir svečių sveikinimus šventės metu, šį variantą renkasi dauguma jaunavedžių.titulinis-vestuviu-fotografas-fotogidas-21

Fotografo paslaugos šventės dieną padeda:

 

  1. Papildyti vestuvių programą, vestuvių fotosesija galite džiaugtis ne tik Jūs, bet ir brangūs Jūsų svečiai;
  2. Įamžinti tikras, natūralias ir nuoširdžias emocijas;
  3. Estetiškai užfiksuoti šventės vietas, vestuvinius drabužius, dekorą.

Vestuvių fotografas – ne tik nuotraukų, bet ir įvaizdžio kūrimo specialistas, puikus psichologas, savotiškas šventės vedėjo pagalbininkas. Užsakę šio tipo paslaugą, galite šalia turėti patyrusį, praktiškais patarimais galintį pasidalinti žmogų. Vestuvinė fotosesija palengvina šventės planavimą ir suteikia galimybę metų metus grožėtis tuo, kas buvo svarbiausia tuoktuvių dieną.

Povestuvinė fotosesija

Kai jaunavedžių pečių nebeslegia vestuvių planavimo rūpesčiai, galima įamžinti gražiausias naujos šeimos akimirkas. Nuslūgus didžiajam jauduliui, vestuvių fotografas ir Jūs kartu galite keliauti į povestuvinę kelionę arba įgyvendinti norimą idėją kūrybiškos, originalios teminės fotosesijos metu. Tokios nuotraukos – puiki padėka vestuves ruošti padėjusiems artimiesiems.

Povestuvinė fotosesija – tai:

  1. Įamžintas jaunųjų įvaizdis, išskirtinės emocijos ar aplinka, kartais netgi kitame mieste ar užsienyje;
  2. Užfiksuoti pokyčiai – kelio į šeimyninį gyvenimą pradžia, požiūrio vienas į kitą ir santykių brandos atsiminimas;
  3. Laikas, kurį galite skirti sau: pasidovanokite smagius ir malonius atsiminimus ir puikiai praleistą laiką drauge.

Reikia paminėti, kad užsienyje gana populiarios povestuvinės fotosesijos medaus mėnesio metu ar intymioje aplinkoje, tačiau lietuviams labiau priimtinos natūralių žaismingų fotosesijų idėjos. Visgi, jaunavedžiai turėtų žinoti, kad vestuvių fotografas pasiruošęs įgyvendinti visus pageidavimus.Justina-ir-Mindaugas-vestuviu-fotografas-fotogidas-24

Priešvestuvinė, vestuvinė ir povestuvinė fotosesija – galimybė sukurti savo gyvenimo kartu pradžios atsiminimų knygą, nuotraukų albumą, kuriame būtų sudėtos visos svarbiausios akimirkos, jausmai ir nuotaikos. Kada fotosesiją daryti – rinktis Jums, bet, jei reikia patarimo, „Fotogidas“ visada patars, kaip fotografavimą geriau priderinti prie Jūsų šventės ir charakterio.

Nepamirškite, kad išskirtiniai kadrai – tai unikalus jūsų jausmų įrodymas, atsparus tiek laiko, tiek vietos pokyčiams…