fbpx

Vestuvių fotosesija žiemą: kaip tinkamai pasiruošti?

Nors dauguma sako, kad nėra tobulesnio metų laiko vestuvių šventei nei vasara, vis dėlto, nereikia pamiršti, kad ir bet kuriuo kitu laikotarpiu, galima surengti ne ką mažiau mielą šventę. Žinoma, nereikia pamiršti, kad pasiruošimas vestuvėms žiemą galbūt bus šiek tiek kitoks, nei nusprendus šią šventę atšvęsti vasarą, tačiau galite būti tikri – jei tik įdėsite pakankamai pastangų, rezultatas bus stulbinantis. Na, o mes norime pasidalinti keliais patarimais, kurie tikrai pravers, jei jus domina vestuvių fotosesija žiemą

Atminkite, kad nebūtinai sulauksite sniego

Koks yra svarbiausias šių metų laiko atributas? Žinoma, kad sniegas, bent jau taip pat į šį klausimą atsakytų didžioji dauguma jį išgirdusių. Belieka tik pridurti, kad nemaža dalis jaunavedžių, planuojančių savo šventę būtent šiuo metų laiku, nusprendžia ir tinkamai išnaudoti šį atributą, t.y., surengti šventinė fotosesiją snieguotų miško ar parko medžių apsuptyje. Žinoma, nereikia ir sakyti – toks variantas yra iš tiesų puikus, o nuotraukos atrodo labai estetiškai, tačiau atminkite, kad to sniego galite taip ir nesulaukti. Visai nesvarbu, jog kalendorius vardija žiemos mėnesius – visada  verta turėti  ir atsarginį variantą, t.y., žinoti, kur ir kaip bus surengta jūsų vestuvinė fotosesija, jei sniego taip ir nebus. 

Ko trūksta žiemą?

Ko, dažnam iš mūsų, taip trūksta žiemą? Taip, tai – šiluma, švelnumas bei jaukumas, o kai kalbame dar ir apie vestuves, tai visi šie žodžiai įgauna ir dar didesnę prasmę. Tad belieka tik atkreipti dėmesį į tai, jog šilumos, jaukumo bei švelnumo poreikis gali pamėtėti puikią idėją jūsų vestuvinei fotosesijai žiemos metu. Tiesiog raskite patrauklų kampelį, geriausias variantas židinys bei keli minkšti krėslai, dekoruokite juos minkštais bei maloniais liesti pledais; ant stalo padėkite dekoratyvių žvakidę, uždekite žvakes (puikiai tiks ir arbatos puodeliai ar vyno taurės) ir turėsite tiesiog idealų kampelį, alsuojantį šiluma, jaukumu bei švelnumu, savo šventinei fotosesijai. 

Tik iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad žiema užkerta kelius gražiausių idėjų įgyvendinimui. Nieko panašaus – tereikia trupučio kūrybingumo bei pastangų, ir mėgausitės iš tiesų patraukliais rezultatais.