fbpx

Vestuvių fotosesijos įdėjos

Vestuvių fotosesija tapo nebeatsiejama šventės dalimi. Parinkti vietą šiai fotosesijai – atsakingas ir nelengvas uždavinys. Pastaruoju metu daug dėmesio skiriama ir papildomiems vestuvinės fotosesijos atributams, fotosesijos vietos paįvairinimui. Šiandieninėje rinkoje gausus vestuvių fotosesijai skirtos atributikos asortimentas, leidžiantis neriboti savo fantazijų ir sukurti tokią fotosesijos atmosferą, kuri atitiktų jaunavedžių stilių, pomėgius, požiūrį į gyvenimą ar šiaip norus vestuvių nuotraukoms.

Jei norite žaismingos, valiūkiškos vestuvių fotosesijos, įsigykite netikrus ūsus, lūpas, akinius ir pan. Ši atributika puikiai tiks ir svečiams, besifotografuojantiems su jaunavedžiais. Valiūkiškai nuotaikai nuotraukose sukurti jaunavedžiai gali apsiauti spalvingus botus. Tiesa, šis elementas vestuvių fotosesijai pasirenkamas vis dažniau. Raudoni, oranžiniai, ryškiai mėlyni botai suteikia puikių spalvinių akentų nuotraukoms, kuria žaismingą nuotaiką.

linksma vestuvių foto

Kita vestuvių fotosesijos įdėja jaunavedžiams – skėčių panaudojimas, ryškių spalvų, arba baltus. Ryškūs skėčiai tinka tada, kai norite, kad nuotraukos būtų žaismingos, linksmos, o balti skėčiai – jei norite šventiškos, elegancija alsuojančios vestuvinės fotosesijos. Žinoma, reikia pastebėti, kad skėčiai tinka tik fotosesijoms lauke. Pavyzdžiui, bene kiekvienas vestuvių fotografas Vilniuje jau žino, kokios populiarios vestuvinės fotosesijos jaukiose siaurose Vilniaus senamiesčio gatvelėse. Šiame kontekste dailūs skėčiai atrodys itin elegantiškai. Žinoma, skėčiai turėtų būti puošnūs, pavyzdžiui, balti su nėriniuotais krašteliais.

Vestuvinių fotosesijų tendencijos atskleidžia gana dažną pasirinkimą – fotografavimąsi su rėmeliais, siekiant imituoti paveikslus. Visgi čia reikia pridurti, kad šiuo atveju svarbus fotografo profesionalumas, kad tokios nuotraukos būtų meniškos, nes kitu atveju rėmeliai bus nei į tvorą, nei į mietą.

Vestuvinę fotosesiją galite organizuoti, pavyzdžiui, traukinių stotyje ir imituoti mažą savo teatrą. Galite sugalvoti ir kitų siužetų fotosesijai bei pasirinkti kitas siužetą atitinkančias vietas. Vaidinkite, demonstruokite emocijas, jausmus – nuotraukos bus tikroviškos, jausmingos.

Dar viena fotosesijos įdėja, kai vestuvės vykstą pavasarį – pasinaudokite žydinčių medžių skleidžiamu grožiu. Pavyzdžiui, po žydinčia obelimi ar vyšnia sukurkite mažą provanso stiliaus kampelį, panaudodami sendintą stalą, krėslus, o jei dar įmerktumėte levandos šakelę…

Vestuvinei fotosesijai galima panaudoti ir vestuvių vietos dekoracijas, pavyzdžiui, pastaruoju metu populiarumo viršūnėje esančius pom poms burbulus. Pastarieji gali sukurti ir žaismingą, ir drauge elegantišką atmosferą. Pom poms burbulus jaunavedžiai gali laikyti rankose, o jei fone bus matyti ir šventės vietą puošiantys pom poms, tai viskas susilies į darnią kompoziciją.

ką tik susituokę

Dalį vestuvių fotosesijos galite skirti ir fotografavimuisi su šventės svečiais. Tokioms fotosesijoms itin pamėgtos vėduoklės – damos su vėduoklėmis kuria prabangią atmosferą, tarsi nukelia į tenykščius laikus, o jei dar vestuvių puota organizuojama dvare, tuomet vėduoklės idealiai derės prie fotosesijos vietos ir sukursite įstabių kadrų!

Fotografuodamiesi su svečiais venkite įprastų kadrų, kuomet svečiai išsirikiuoja vienas šalia kito ir dirbtinai šypsosi, nors jau po kelių kadrų paskausta žandus. Būkite originalūs, nebijokite išskirtinių sprendimų. Jei neturite idėjų, vestuvių fotografas visuomet „pamėtės“ gerų minčių.