fbpx

Vestuvių tendencijos ir pastebėjimai 2021-iesiems

Šie metai buvo švelniai tariant netikėti. Vestuvių planai daug kam buvo sujaukti, situacija nuolat keitėsi, o prognozės kitiems metams taip pat nėra džiuginančios. Pandemija greičiausiai dar nebus pasibaigusi, tad ir vestuves atitinkamai reikės planuoti. Specialistai jau išskiria keletą tendencijų, kuriomis pasižymės 2021 metų vestuvės.

Vyraus mikro vestuvės

Mikro vestuvės – tai vestuvės, kuriose dalyvauja tik patys artimiausi šeimos nariai ir draugai, paprastai iki 20 žmonių. Kadangi giminių šventės ne vieną kartą buvo įvardintos kaip vieta įsiliepsnoti korona viruso židiniui, nėra noro kelti didelės šventės. Tuo labiau, jog daugelis žmonių dėl tos priežasties atsisako vykti į vestuves, jei tai nėra itin artimų žmonių šventė.

Kuomet šventėje dalyvauja tik tėvai ir kelios draugų poros, tai tampa jaukesnė, intymesnė šventė, kurią lengviau planuoti. Nereikia svarstyti, kaip įtikti ar kaip padaryti gerą įspūdį svečiams, kurie pakviesti iš mandagumo, o ne dėl to, kad juos labai mylėtų.

Susidariusi ekonominė situacija savaime skatina atsisakyti išlaidavimo, tad mikro vestuvės kaip tik tinkamas pasirinkimas atsakingiems jauniesiems.

Pirmenybė vietinei produkcijai

Karantino įvedimas buvo didelis smūgis smulkiajam verslui.  Todėl visuomenė norėdama paremti nukentėjusius, atkreipė dėmesį į vietinę produkciją. Ir garantuotai buvo netikėtų bei malonių atradimų. Įvairūs dekoro elementai, švenčių atributika, vestuvinės suknelės ir kostiumai – viską galima įsigyti Lietuvoje, iš Lietuvos gamintojų.

Prie pasirinkimo įsigyti vietinės produkcijos prisidėjo ir vėluojančios siuntos iš pigių smulkmenų šalies Kinijos. Tad norintys apsidrausti, labiau linkę pirki čia ir dabar matomą produkciją.

Jaunieji daugiau dėmesio skirs sau

Kuomet nereikia išlaidauti didelei šventei, galima skirti daugiau pinigų palepinti save. Kalbant apie vestuves, čia pasijautė noras visais rakursais įamžinti šventę. Vestuvių fotografai savaime suprantama tampa geidžiamiausi mikro šventės dalyviai. Tačiau vis dažniau pasirenkami ir videografai, o virš galvų ratus sukantis dronas jau tapo įprastu reiškiniu.

Vestuvių nuotraukos ir video filmas tuo pačiu ir galimybė pamatyti vestuves tiems, kas jose nedalyvavo – galbūt seneliams ar vyresniems giminaičiams.

Vestuvių gali būti daugiau nei būdavo anksčiau

2020 metais ankstyvą pavasarį nebuvo aišku kuo ir kada baigsis užklupusi pandemija. Daugelis jaunųjų nusprendė nerizikuoti ir vestuves nukėlė į 2021-uosius. Tad šiemet vestuvių buvo tikrai gerokai mažiau nei įprastai vestuvių sezonu. Tačiau noras tuoktis nedingo! Jis tik persikelė į kitus metus. Tad 2021-aisiais, jei pandemija kiek leis atsipūsti, švenčių bus apstu.

vestuviu fotografai daro fotosesijas neiprastose erdvese