fbpx

Vestuvių transporto nuoma: kokie privalumai?

IMG_3128Jei planuojate vieną gražiausių švenčių gyvenime, neabejotinai svarstysite alternatyvas: važiuoti savo automobiliu, prašyti pagalbos draugų ar kolegų, o gal išsinuomoti vestuvinius automobilius?

Kad apsispręsti būtų lengviau, pateiksime Jums privalumus, kuriuos teikia vestuvių transporto nuoma:

  • 1) Pirmiausia, taupomas brangus Jūsų laikas, kurio, ruošdamiesi tokiai didžiulei šventei kaip vestuvės, ir taip stokosite. Pagalvokite, ar Jums reikalingi papildomi rūpesčiai, pavyzdžiui, svarstymas, kas pabūtų vairuotoju, draugų, turinčių dailius automobilius, paieška, laiko derinimas, automobilių dekoracijų paieška ir t.t. Nusprendę automobilius vestuvėms išsinuomoti Jūs išvengsite šių rūpesčių, nes Jums tereiks susitarti su vestuvinių automobilių nuomos paslaugas teikiančiais asmenimis ar įmone ir viskas – vestuvių dieną prie Jūsų namų privažiuos prabangus vestuvinis transportas
  • 2) Saugumas. Vestuvėms nuomojami automobiliai yra techniškai tvarkingi.
  • 3) Reprezentatyvumas. Jūsų vestuvinis transportas atrodys reprezentatyviai ir nepriekaištingai. Prieš kiekvieną važiavimą visi vestuviniai automobiliai kruopščiai išvalomi, išblizginami. Tam skiriamas labai didelis dėmesys.
  • 4) Automobilio papuošimas. Vestuvių automobilio ar automobilių kolonos puošyba užtrunka, jei norime, kad vestuvinis transportas būtų išskirtinis, dailus, prabangus. Pagalvokite, kad Jūs ar pirmoji pabrolio ir pamergės pora tokią ypatingą dieną dar turės skirti daug savo laiko automobilio puošybai. Maža to, papildomų rūpesčių suteiks ir dekoracijų paieška, jų nupirkimas. Jei nuomojate automobilius vestuvėms, tai vestuvinis transportas Jus pasieks su jau norimais papuošimais, todėl turėsite ženkliai mažiau papildomų rūpesčių.
  • 5) Patikimas vairuotojas. Jums nereikės rūpintis vairuotoju, nereikės ieškoti, kas galėtų pavairuoti vestuvinį transportą. Vestuvinių automobilių nuoma – puikus sprendimas, nes Jūs gaunate ir prabangų automobilį ir patyrusį vairuotoją.
  • 6) Patogumas. Nuomojami automobiliai vestuvėms idealiai prižiūrimi, visuose įmontuoti oro kondicionieriai, tad nuotakoms neverta nerimauti, kad karštą vasaros dieną susigadins makiažas. Automobiliuose puiki garso aparatūra, gros Jūs pageidaujama muzika.IMG_3060

Tai tik keli esminiai aspektai, kodėl verta nuomotis automobilius vestuvėms. Juk tai Jūsų Didžioji šventė, todėl tikrai nusipelnėte šią dieną važiuoti komfortiškai, patogiai, prabangiai ir išvengti papildomų rūpesčių ir džiaugtis puikia nuotaika  ir savo švente.